drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks chronologiczny
1460-1469 1470-1479 1480-1489 1490-1499 1500-1509 1510-1519 1520-1529 1530-1539 1540-1549 1550-1559 1560-1569 1570-1579 1580-1589 1590-1599 1600-1609 1610-1619 1620-1629 1630-1639 1640-1649 1650-1659 1660-1669 1670-1679 1680-1689 1690-1699 1700-1709 1710-1719 1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1860 a 1869Indeks chronologiczny [1860 - 1869] - 65

1Braunek Józef, Hilary *13-01-1867 Pogrzybów +23-08-1906 /Środa/   
2Braunek Stanisław *20-11-1865 Bojanice   
3Braunek Witold *02-01-1862 Bojanice +11-04-1925 Babin /Środa/   
4Brylińska Leokadia /Solarska/ *1866 +25-04-1911 Wierzchosławice  
5Chełmicka Kazimiera /Znaniecka/ *1865 +1930   
6Chełmicka Maria /Znaniecka/ *24-11-1865 Łąkocin +26-12-1951 Bydgoszcz   
7Chełmicka Teresa *03-05-1860 +17-10-1860   
8Chełmicki Adam, Grzegorz  *26-11-1861 +10-10-1862   
9Chełmicki Stanisław *1863 +1943   
10Chełmicki Tadeusz *1864 Pod Krotoszynem   
11Chełmicki Zygmunt *10-07-1865 +20-03-1930   
12Cithurus Jan, Jakub *1864 Łódź  
13Czochron Czesław, Marian, Walery *20-07-1860 +24-09-1930 Bolewice par.Lwówek Wlkp., pow.N.Tomyśl   
14Czochron Kazimiera /Madalińska/ *17-03-1864 Szczepankowo +07-07-1933 Bolewice par.Lwówek Wlkp., pow.N.Tomyśl /Tulce /   
15Danielska Józefa /Stopińska/ *około 1864 Rzadkwin ?  
16Dembińska Marjanna, Małgorzata Teresa *04-07-1868 Wierzenica   
17Dembiński Józef, Teodor Wojciech *16-12-1863 Rąbiń +21-05-1864 Wieszkowo   
18Dembiński Stefan, Marek Teodor *18-06-1867 Wierzenica   
19Dembiński Teodor , Filip Tadeusz *26-05-1865 Rąbiń +26-10-1866 Wieszkowo par.Lubiń   
20Jendryczka Marianna /Hassek/ *29-10-1866 Zamość pow.Ostrowo + Nieżychowo  
21Jendryczka Tomasz /Jędryczka/ *10-12-1868 Bysław (pow.Tuchola)  
22Jędryczka Katarzyna *1864 Bysław (pow.Tuchola)  
23Jędryczka Marianna *1866 Bysław (pow.Tuchola)  
24Karłowska Izabela /Studniarska/ *1867 +25-01-1944   
25Karłowska Maria *04-09-1865 Słupówka par.Smogulec +24-03-1935 Pniewite   
26Karłowska Stefania /Braunek/ *01-08-1861 Bojanice +24-05-1928 Mystki /Targowa Górka/   
27Karłowski Bogusław, Jan, Józef, Walenty *27-01-1860 Dobieszewo   
28Karłowski Zdzisław *1863 +1909   
29Karpińska Irena /Braunek/ *26-08-1868 Pogrzybów +22-10-1935 Poznań   
30Karpińska Maria /Braunek/ *09-12-1869 Pogrzybów   
31Karpiński Marceli *1866 +1931   
32Krzycka Michalina /Karłowska/ *około 1868   
33Krzycki Władysław *około 1861   
34Kucharska Zofia *1866 +19-03-1929 Warszawa   
35Lehmann Wanda, Helena /Madalińska/ *24-04-1867 Potarzyca +10-01-1934 Ostrów   
36Lehmann Władysław *około 1862 Śrem +przed 1934   
37Leszczyńska Elżbieta *1866   
38Leszczyńska Teofila *1862   
39Leszczyńska Urszula *1864   
40Leszczyński Wincenty *1861   
41Łoś August /Łoś h.Dąbrowa/ *15-04-1869 +13-07-1928  
42Madalińska Marjanna *1862 Szczepankowo +29-04-1864 Szczepankowo   
43Madaliński Kazimierz *12-01-1869 Środa +08-08-1960 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
44Madaliński Ludwik, Ignacy *24-01-1869 Potarzyca +26-06-1889 Dębicz /Mączniki/   
45Madaliński Stefan I *05-10-1865 Potarzyca +27-03-1876 Śrem   
46Męczyński Antoni *1866 +1916 Warszawa   
47Milewska Maria /Sęcka/ *1866 +1917  
48Milewska Stefania /Wierusz-Kowalska/ *1864 +1915  
49Milewska Wanda, Antonina, Prakseda *30-09-1861 Poznań +22-07-1942 Kórnik  
50Nowak Emilia /Janowicz/ *1867  
51Nowak Kazimierz *14-01-1864 Ojrzanowo +27-02-1964 Bydgoszcz  
52Nowak Wojciech *1867 Ojrzanowo  
53Ogińska Antonina /Umińska/ *około 1861 Kłodawa ?   
54Rożański Marian  *02-07-1864 Padniewo pow.Mogilno +10-05-1927 Lubliniec   
55Rożański Zygmunt *około 1860  
56Rudnicka Zofia, Honorata /Znaniecka/ *1867  
57Stopińska Maria /Bocińska/ *1863  
58Stopiński Walerian *1866  
59Szumska Kazimiera /Braunek/ *24-05-1863 Bojanice   
60Tomaszewska Helena /Lehmann/ *1860 Śrem  
61Tomaszewski Jan *1860  
62Wicherski Władysław *1869 +23-11-1930 Krystynki   
63Ziołecka Leonia /Schmidt/ *około 1860 +po 1905   
64Ziołecka Wanda /Janczakowska/ *około 1865 +21-07-1925 /Czerlejno/   
65Znaniecki Adam, Sobiesław *20-08-1862 +20-04-1919  
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C