drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [A] Indeks alfabetyczny [A]191

1Adam Chmielewski *około 1809 +przed 1867  
2Adam Karłowski *około 1760   
3Adam Karwowski *1812 +11-08-1886 Leszno  
4Adam Ogiński *około 1858   
5Adam Speichert    
6Adam Wilczewski *1924 Brodnica +1924 Brodnica  
7Adam Zawadil    
8Adam Znaniecki *1898 +1956  
9Adam, Antoni Mickiewicz *23-06-1954 Bojadła +01-12-2007 Sulechów   
10Adam, Ferdynand Karwowski *22-03-1873 Ostrów Wlkp. +13-10-1933 Poznań  
11Adam, Grzegorz Chełmicki *26-11-1861 +10-10-1862   
12Adam, Sobiesław Znaniecki *20-08-1862 +20-04-1919  
13Adam, Stanisław Karwowski *1934 Dębicz    
14Adela Braunek /Luranc/ *17-05-1911 +11-1979 Kcynia   
15Adelaida Brzeska    
16Adolf Karłowski *około 1870   
17Adryan Chełmicki /Chełmicki h.Nałęcz/ *około 1530   
18Adryan Chełmicki   
19Adryan Chełmicki   
20Agata Jordan *1963 Warszawa    
21Agata Leszczyńska *1793   
22Agata Stopińska /Polaszek/ * Gostyń ?  
23Agnetis Czochron /Ślimińska/   
24Agnieszka Aksamitowska /Żmijewska/ *około 1490  
25Agnieszka Dobrzańska /Barańska/    
26Agnieszka Jendryczka *1995 Warszawa   
27Agnieszka Lubiatowska /Ciesielska/ *około 1803  
28Agnieszka Olewińska *1979    
29Agnieszka Półtarowicz    
30Agnieszka Tomaszewska /Bilewicz/ *około 1800 Świerczyna ? +po 1845  
31Agnieszka Welik /Lekan/ *1973 Chełm    
32Albertyna, Brygida Konstancja Dembińska /Braunek/ *10-10-1840 Wieszkowo par.Lubiń +22-02-1921 /Sławsko/   
33Albertyna, Dominika, Marcelina Bronikowska /Święcicka/ *01-02-1824 Gorzyczki   
34Aleksander Karłowski *1850 +17-06-1896 Dakowe   
35Aleksander Karłowski *po 1620 +1701 Jastrzębie   
36Aleksander Karłowski *około 1780   
37Aleksander Madaliński *1921 +1989 Warszawa   
38Aleksander Moraczewski *około 1792  
39Aleksander Wilczewski *1925 Brodnica   
40Aleksander Zinczuk *18-09-1893  
41Aleksander Ziołecki *1924 +17-06-1991 Tatry   
42Aleksander, Dawid Karłowski *1999 Warszawa    
43Aleksandra Kaszuba *1997    
44Aleksandra Napieraj *2012    
45Aleksandra Niemirycz    
46Aleksandra Niemirycz *1955    
47Aleksandra Notopulos *1988 Kraków    
48Aleksandra Sikorska /Chełmicka/ *1923 +22-10-2005 Bydgoszcz   
49Aleksandra Świerczyk /Niezgódka/ *1984 Bydgoszcz   
50Aleksandra Żychlińska *1989 Warszawa    
51Aleksandra, Benigna Szlagowska /Karłowska/ *09-10-1897 +1970   
52Aleksandra, Konstancja Marja Święcicka /Braunek/ *15-02-1796 Grudna par.Rogoźno   
53Aleksandra, Ludwika Notopulos /Galińska/ *19-04-1923 Baszkowo +29-06-1980 Kraków   
54Aleksandra, Maria Paliszewska *28-01-1923 Hutka +03-08-2010 Sulechów   
55Aleksandra, Maria Szatkowska    
56Aleksandra, Marianna Walicka /Leszczyńska/ *1903 Jedlno k/Radomska +01-02-1972 Lębork   
57Aleksandros Notopulos *2006 Kraków    
58Aleksy Mielcarzewicz   
59Aleksy, Kiljan Chełmicki *31-07-1790 Zbrudzewo p.Śrem +27-12-1823   
60Alexander, Wiliam Ralton *1989    
61Alf Olsen *1945    
62Alfons Marciniak *1936 Gniezno   
63Alfred Łoś *09-05-1896 +1939  
64Alfred Milewski *1893 +1959  
65Alfred, Józef Chełmicki *08-03-1889 Gościejewo +02-07-1945 Heppenheim   
66Alicja Karłowska-Kamza /Karłowska/ *06-04-1935 Piaski +24-11-1999 Poznań   
67Alicja Kucharska /Kabacińska/    
68Alicja Kupnicka /Schwenk/ *1970    
69Alicja Wyszyńska /Stobrawa/    
70Alina Borowiec /Leszczyńska/ *1939 Targowa Górka    
71Alojzy Prus *29-01-1877 Grabownia k.Rybnika +po 1940 Kazachstan  
72Anastazy Moraczewski *1817 Nieczajna par.Objezierze +13-12-1817 Nieczajna par. Objezierze  
73Andrew Dixon    
74Andrzej Chełmicki    
75Andrzej Cierzniakowski *18-11-1949 Bydgoszcz +14-03-2016 Geteborg  
76Andrzej Czochron /Czochron h.Czochron/   
77Andrzej Galiński *1952    
78Andrzej Jończy   
79Andrzej Karłowski *1923 +1941   
80Andrzej Karłowski *około 1730 +po 1793   
81Andrzej Koehler *1909 Poznań +1946 Szczecin   
82Andrzej Kossuth    
83Andrzej Kucharski    
84Andrzej Lubiatowski *około 1747 +po 1828  
85Andrzej Małota *10-10-1929 +18-11-1996   
86Andrzej Markowski    
87Andrzej Mondal *1957    
88Andrzej Niemirycz *21-03-1923 Dolin +20-06-1987 Prząśnik pow.Legnica   
89Andrzej Nn  
90Andrzej Pozdniakow *1978 Warszawa    
91Andrzej Pozdniakow *1945 Warszawa    
92Andrzej Prądzyński *29-11-1917 Kościerzyn par.Charłupia Mała +06-10-1981 Warszawa   
93Andrzej Sielecki    
94Andrzej Wieczorek    
95Andrzej Wojtkowski *1891 Jezioro pow.Mikstat +1975 Lublin  
96Andrzej Wyszyński    
97Andrzej (Tutu) Rożański *30-09-1908 Gliwice +po 1980 Londyn   
98Andrzej, Kazimierz Leszczyński *1788   
99Andrzej, Maria Karwowski *23-08-1938 Poznań +2014   
100Aneta Notopulos /Wróblewska/ *1983 Warszawa    
101Aniela Koehler *1882 +1969 Poznań   
102Aniela Półtorak /Rożańska/ *19-09-1899 +15-03-1985 Katowice   
103Aniela Speichert /Szumska/ *09-09-1890 +20-12-1978   
104Aniela Znaniecka *1900 +2005  
105Aniela, Anna, Hipolita Karłowska *04-04-1853 Słupowa  +06-04-1902   
106Aniela, Hutten Ziołecka /Czapska h.Leliwa/ *03-10-1855 +03-11-1934 Poznań /Poznań św.Marcin/   
107Aniela, Ludwika Bajer /Radziątkowska/ *1808 +po 1850  
108Aniela, Olimpia Bawarowska *1840 Zgierz +1854  
109Aniela, Teofila Kurowska /Braunek/ *03-08-1805 +07-11-1869   
110Aniela, Wanda, Anna Lisowska /Pernaczyńska/    
111Anita Dworak   
112Anna Aksamitowska /Jaksza/  
113Anna Bojanowska /Kossuth/ *1973    
114Anna Brzeska    
115Anna Chełmicka /Grabska/   
116Anna Chełmicka /Nałęcz/   
117Anna Jaraczewska /Znaniecka/ *około 1870  
118Anna Jendryczka *1995 Warszawa   
119Anna Karłowska /Makowiecka/ +od 1639 do 1660   
120Anna Karłowska /Jaraczewska/ *około 1700 +25-04-1736 Gorzykowo   
121Anna Karłowska /Gąsiorowska/ *przed 1680   
122Anna Karłowska /Objezierska/ *po 1700   
123Anna Karłowska *1877   
124Anna Karłowska *1984    
125Anna Karwowska /Łebińska h.Szaława/  
126Anna Kczewska /Braunek/ *1759 +27-06-1837   
127Anna Krzysztofowicz /Aksamitowska/ *około 1765  
128Anna Kucharska /Kutzner/ *około 1842 + Śrem   
129Anna Leszczyńska /Borzym h.Kuczaba/ *1795   
130Anna Łopacińska /Figas/Bartkowska/ *około 1813 +przed 1888  
131Anna Niezgódka /Grabowska/ *1977   
132Anna Nowosielska /Karłowska/    
133Anna Osłowska /Karłowska/ *przed 1688 +przed 1717   
134Anna Paszkiewicz    
135Anna Poraj-Dobrzelewska *1957    
136Anna Radziątkowska /Starzyńska/ *przed 1785 +26-07-1849 Kuchary, par. Topola Krolewska  
137Anna Sikorska *1993    
138Anna Smykowska /Kowalska/    
139Anna Szatkowska /Kociszewska/ *21-01-1921 Kościeliska Nowe +01-10-2008 Lublin   
140Anna Umińska /Wilczewska/ *1934 Brodnica    
141Anna Wilczewska /Wiśniewska/ *17-06-1898 Lemborg +10-08-1992 Brodnica  
142Anna Ziołecka /Mieczkowska/ *1896 +1966   
143Anna Żychlińska /Madalińska/ *1955 Szamotuły    
144Anna, Agnieszka Braunek *1950    
145Anna, Halina Rościszewska /Dąbrowska/ *1927    
146Anna, Justyna Hawrylik /Umińska/ *1981 Bydgoszcz    
147Anna, Katarzyna Czochron *12-04-1695 Poznań   
148Anna, Maria Braunek /Pudełko/ *1950 Kęty    
149Anna, Maria Jordan-Szymańska /Jordan/ *1953 Łódź    
150Anna, Władysława, Antonina Brzeska /Braunek/ *06-06-1893 Babin +1963   
151Antoni Bekanowski *1874  
152Antoni Chełmicki *1822 +11-11-1889 /Warszawa - Powązki/   
153Antoni Czaczkowski /Czaczkowski h.Ślepowron/  
154Antoni Czochron *1809 Sepno par.Sobota  +12-10-1809 Sepno par.Sobota    
155Antoni , Józef Madaliński *1739 +19-07-1804 Borowe   
156Antoni Karłowski *przed 1776   
157Antoni Karpiński +po 1905  
158Antoni Lehmann *około 1795  
159Antoni Łopaciński *1854  
160Antoni Madaliński *08-11-1888 +06-07-1952 Śrem   
161Antoni Mellerowicz *1800   
162Antoni Męczyński *1866 +1916 Warszawa   
163Antoni Pietrzak    
164Antoni Półtorak   
165Antoni Umiński /Umiński h.Cholewa/ *około 1783 +przed 1850 Zgierz   
166Antoni Umiński *10-12-1900 Chełm +26-11-1982 Chełm   
167Antoni Zaborowski *1800  
168Antoni, Bernard Braunek *11-06-1874 Zielniki +13-09-1918 /Środa/   
169Antoni, Bogdan Czochron *23-11-1901 Siemianice p.Kępno +25-11-1901 Siemianice p.Kępno   
170Antoni, Emil, Jan Święcicki *08-03-1823 Gorzyczki +03-10-1871 Dębina las par. Wiry   
171Antoni, Jan Braunek *1903 +18-05-1988 Kcynia   
172Antoni, Kajetan Maciejewski *2005 Warszawa    
173Antoni, Marceli Bronikowski *1817   
174Antoni, Tytus Umiński *06-07-1826 Grabów    
175Antonina Bajer *01-01-1834 Zgierz +około 1839  
176Antonina Brzykcy /Nowak/ *05-06-1900 Ojrzanowo +02-01-1994 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
177Antonina Czaczkowska /Śrzedzińska/  
178Antonina Jordan *1969 Warszawa    
179Antonina Leszczyńska *1796   
180Antonina Mieczkowska /Znaniecka/ *1896 +1976  
181Antonina Ogińska /Umińska/ *około 1861 Kłodawa ?   
182Antonina Znaniecka /Czaykowska/ *11-06-1835 +05-04-1918  
183Apolinary Ziołecki *1802 +04-09-1807 Poznań   
184Apolonia Czarowska /Aksamitowska/ *po 1550  
185Apolonia Łopacińska /Zwolińska/ *1850  
186Apolonia Radziątkowska *1784 Łążki par. Leźnica Wielka  
187Arianna Speichert /Zintgraf/    
188Arkadiusz Niezgódka *1974 Bydgoszcz   
189Artur Dytnerski    
190August Łoś /Łoś h.Dąbrowa/ *15-04-1869 +13-07-1928  
191August, Anioł Aksamitowski *1804  
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C