drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [B] Indeks alfabetyczny [B]116

1Bajer Aniela, Ludwika /Radziątkowska/ *1808 +po 1850  
2Bajer Antonina *01-01-1834 Zgierz +około 1839  
3Bajer Jan *około 1795 +07-08-1845 Zgierz  
4Barcikowska Barbara *1930    
5Barcikowska Izabela /Karłowska/ *1903 +1981   
6Barcikowski Roman *28-12-1896 +10-05-1958   
7Bawarowska Aniela, Olimpia *1840 Zgierz +1854  
8Bawarowska Bronisława *1836 +1854  
9Bawarowski Jan, Julian *1828 Zgierz +1829  
10Bekanowska Józefa /Łopacińska/ *1879  
11Bekanowski Antoni *1874  
12Bidzińska-Speichert Bożena /Bidzińska/    
13Bielska Mariola /Karłowska/ *1954    
14Bielski Jarosław *1950    
15Bielski Paweł *1984    
16Bilewicz Stanisław +przed 1839  
17Bilewicz Wiktoria *około 1778 +11-03-1839 Chlewiska par. Kaźmierz  
18Bogusz Halina /Kamza/ *1965    
19Bojanowska Anna /Kossuth/ *1973    
20Bojanowska Zofia *2001    
21Bojanowski ?    
22Bojanowski Szymon *2005    
23Borowa Małgorzata, Alicja *1948 Poznań    
24Borowa Zofia /Leszczyńska/ *28-08-1924 Litwinów k.Żabinki +02-02-2005 Poznań   
25Borowicz Nepomucena /Nawrocka/ *23-12-1818 Potulice +09-07-1886 Gogolewo  
26Borowiec Alina /Leszczyńska/ *1939 Targowa Górka    
27Borowy Edward *1945 Poznań    
28Borowy Janusz *1944 Kobryń    
29Borowy Józef *18-09-1913 Bolewice +1993 Poznań   
30Borowy Zbigniew *1953 Poznań    
31Borzęcka Julianna, Apolonia Konstancja /Czochron/ *17-02-1775 Poznań   
32Borzęcka Marianna /Figrtti/  
33Borzęcki Damazy  
34Borzęcki Damazy, Piotr *19-10-1803 Wola Śmiełowska +26-01-1874 Warszawa   
35Borzęcki Maurycy /Borzęcki h.Półkozic/ *29-09-1772   
36Borzęcki Tadeusz *1800 +11-06-1887   
37Braunek ? *19-12-1833 Oczkowice +19-12-1833 Oczkowice   
38Braunek Adela /Luranc/ *17-05-1911 +11-1979 Kcynia   
39Braunek Anna, Agnieszka  *1950    
40Braunek Anna, Maria /Pudełko/ *1950 Kęty    
41Braunek Antoni, Bernard *11-06-1874 Zielniki +13-09-1918 /Środa/   
42Braunek Antoni, Jan *1903 +18-05-1988 Kcynia   
43Braunek Brygida, Małgorzata Helena /Borzewska/ *1764 +23-08-1840 Goreczki W.par.Golejewko /Golejewko/   
44Braunek Else (Elżbieta) /Knoll/ *1888 +15-03-1945 Stutthoff   
45Braunek Emilia *03-02-1881 Zielniki +09-10-1909 Kołomyja   
46Braunek Emiljana, Antonina *30-06-1806 Grudna par.Rogoźno   
47Braunek Ewa    
48Braunek Ferdynand, Wincenty Stanisław *21-02-1803 Grudna par.Rogoźno +1831   
49Braunek Florian , Antoni Błażej *03-02-1797 Grudna par.Rogoźno +11-02-1871 Pogrzybów   
50Braunek Franciszek, Krystian Ludwik *07-07-1702 Ohlau (Oława) +10-01-1792 Mahlkau (Kartuzy)   
51Braunek Franciszka /Znaniecka/ *1870 +1935   
52Braunek Helena   
53Braunek Ignacy *około 1774   
54Braunek Jadwiga /Witkowska/ *12-10-1730 Wielkawieś par.Buk +1807   
55Braunek Jan, Adam *1666 +10-11-1706 Ohlau (Oława)   
56Braunek Józef, Hilary *13-01-1867 Pogrzybów +23-08-1906 /Środa/   
57Braunek Józef, Tadeusz *20-10-1794 Grudna par.Rogoźno +23-12-1847 Wieszkowo   
58Braunek Józef, Tadeusz Wincenty *11-02-1835 Oczkowice +07-10-1909 Jarosławiec /Środa/   
59Braunek Józef, Wojciech *14-09-1760 Behle +01-01-1816 Parkowo k.Obornik /Parkowo/   
60Braunek Kazimierz, Erdman *1733 +07-05-1799 Sulitz (koło Pucka)   
61Braunek Kazimierz, Teodor *26-01-1776   
62Braunek Kordula *1765 +26-02-1800   
63Braunek Małgorzata *1947 Szamotuły    
64Braunek Małgorzata, Jadwiga /Budziszewska/ *11-06-1796 Grąbków par.Jutrosin +15-02-1870 Pogrzybów /Lubiń/   
65Braunek Marek, Tadeusz *04-03-1949 Kcynia +27-06-1989 Kcynia   
66Braunek Maria /Greger/   
67Braunek Maria, Eleonora /Hulewicz/ *1877 Ostrów   
68Braunek Marie, Luise /Wolson/ *1675 Gdańsk +06-10-1749 Wrocław   
69Braunek Marie, Pelagia *1706   
70Braunek Mitzi /Boehn/   
71Braunek Paweł, Tadeusz *1980 Wągrowiec    
72Braunek Ruta /Beni/ +2004 Warszawa   
73Braunek Stanisław *20-11-1865 Bojanice   
74Braunek Stefan, Michał *około 1900 +18-03-1980 Żydowo   
75Braunek Tadeusz, Józef *28-10-1872 Zielniki +16-11-1935 Garczyn /Garczyn/   
76Braunek Teodor   
77Braunek Urszula *14-12-1908 +21-09-1929   
78Braunek Weronika, Maria /Żerońska/ *21-01-1876 Brzoza p.Niepruszewo +21-12-1939 Szubin   
79Braunek Witold *02-01-1862 Bojanice +11-04-1925 Babin /Środa/   
80Braunek Witold, Ludwik Jan Nepomucen *29-06-1837 Wieszkowo par.Lubiń +26-10-1847 Wieszkowo /Lubiń/   
81Braunek Władysław *około 1900 +1963 Warszawa   
82Braunek Władysława, Agnieszka /Kliszewska/ *19-02-1838 Zielniki +01-05-1909 Jarosławiec /Środa/   
83Braunek Włodzimierz, Józef, Florian *17-03-1836 Oczkowice +12-03-1839 Wieszkowo   
84Braunek-Moczyńska Monika, Sylwia /Braunek/ *1975 Kozy    
85Brechan Józef   
86Brechan Nepomucena /Karłowska/ *1822 +1895   
87Breitkopf Jan *1920 +1944   
88Breitkopf Michał *1944 +1966   
89Bronikowska Albertyna, Dominika, Marcelina /Święcicka/ *01-02-1824 Gorzyczki   
90Bronikowski Antoni, Marceli *1817   
91Brylińska Leokadia /Solarska/ *1866 +25-04-1911 Wierzchosławice  
92Brylińska Stanisława  
93Bryliński Jan *około 1856 +1950 Wierzchosławice  
94Bryliński Stanisław  
95Brzeska Adelaida    
96Brzeska Anna    
97Brzeska Anna, Władysława, Antonina /Braunek/ *06-06-1893 Babin +1963   
98Brzeska Marina    
99Brzeska Mariola /Lasocka/    
100Brzeska Weronika    
101Brzeski Leon /Brzeski h.Oksza/ *1886 +1947   
102Brzeski Olgierd *1921 +2000   
103Brzeski Tomasz *1926 +1944   
104Brzykcy Antonina /Nowak/ *05-06-1900 Ojrzanowo +02-01-1994 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
105Brzykcy Franciszek *30-11-1891 Lubostroń +15-01-1933 Lubostroń  
106Brzykcy Jan *13-12-1889 Lubostroń  
107Brzykcy Józef  
108Brzykcy Józefa /Rybczyńska/  
109Brzykcy Konrad, Józef *26-02-1928 Bydgoszcz +18-11-1992 Andrychów /Andrychów/  
110Brzykcy Marcin *23-10-1895 Lubostroń +13-08-1968 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
111Burzyńska Kunegunda /Głuszek/ *około 1845  
112Burzyńska Stanisława /Nowak/ *1879  
113Burzyński Jan *około 1835  
114Burzyński Jerzy *1875  
115Butlewska Renata, Jolanta /Galińska/ *1956    
116Butlewski Krystian    
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C