drzewo genealogiczne rodziny Umińscy, Madalińscy, Morawscy, Kucharscy, Jendryczka, Łopacinscy, Braunek, Karłowscy

Indeks alfanumeryczny według
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imienia : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby Kobiety Mężczyzn Żyjących Zmarłych

Wszystkie osoby - Indeks alfabetyczny [Wszystkie osoby]1644

1 Ewa /Jendryczka/   
2Adamska Jadwiga /Luzińska/  
3Adamski Włodzimierz  
4Aksamitowska   
5Aksamitowska   
6Aksamitowska   
7Aksamitowska Agnieszka /Żmijewska/ *około 1490  
8Aksamitowska Anna /Jaksza/  
9Aksamitowska Balbina *około 1765  
10Aksamitowska Katarzyna /Głębocka/  
11Aksamitowska Małgorzata /Magnuszewska/  
12Aksamitowska Marta  
13Aksamitowska Petronella /Mirowicka/  
14Aksamitowska Tekla /Witte/ *1741  
15Aksamitowska Vincencja /Stopani/ *1782 Rzym +16-05-1838 Poznań  
16Aksamitowski August, Anioł *1804  
17Aksamitowski Hieronim *około 1490  
18Aksamitowski Ignacy *1736 +1771  
19Aksamitowski Jakub *po 1634  
20Aksamitowski Jan *około 1680  
21Aksamitowski Józef *1771 +1827  
22Aksamitowski Józefat  
23Aksamitowski Maciej  
24Aksamitowski Marcin *około 1490  
25Aksamitowski Marcin *około 1520  
26Aksamitowski Marcin  
27Aksamitowski Mateusz *po 1550  
28Aksamitowski Mikołaj *około 1520  
29Aksamitowski Piotr *około 1490  
30Aksamitowski Stanisław /Aksamitowski h.Gryf/ *około 1460  
31Aksamitowski Stanisław *po 1550  
32Aksamitowski Stanisław  
33Aksamitowski Walenty *około 1520  
34Aksamitowski Wincenty *1760 +1828  
35Bajer Aniela, Ludwika /Radziątkowska/ *1808 +po 1850  
36Bajer Antonina *01-01-1834 Zgierz +około 1839  
37Bajer Jan *około 1795 +07-08-1845 Zgierz  
38Barcikowska Barbara *1930    
39Barcikowska Izabela /Karłowska/ *1903 +1981   
40Barcikowski Roman *28-12-1896 +10-05-1958   
41Bawarowska Aniela, Olimpia *1840 Zgierz +1854  
42Bawarowska Bronisława *1836 +1854  
43Bawarowski Jan, Julian *1828 Zgierz +1829  
44Bekanowska Józefa /Łopacińska/ *1879  
45Bekanowski Antoni *1874  
46Bidzińska-Speichert Bożena /Bidzińska/    
47Bielska Mariola /Karłowska/ *1954    
48Bielski Jarosław *1950    
49Bielski Paweł *1984    
50Bilewicz Stanisław +przed 1839  
51Bilewicz Wiktoria *około 1778 +11-03-1839 Chlewiska par. Kaźmierz  
52Bogusz Halina /Kamza/ *1965    
53Bojanowska Anna /Kossuth/ *1973    
54Bojanowska Zofia *2001    
55Bojanowski ?    
56Bojanowski Szymon *2005    
57Borowa Małgorzata, Alicja *1948 Poznań    
58Borowa Zofia /Leszczyńska/ *28-08-1924 Litwinów k.Żabinki +02-02-2005 Poznań   
59Borowicz Nepomucena /Nawrocka/ *23-12-1818 Potulice +09-07-1886 Gogolewo  
60Borowiec Alina /Leszczyńska/ *1939 Targowa Górka    
61Borowy Edward *1945 Poznań    
62Borowy Janusz *1944 Kobryń    
63Borowy Józef *18-09-1913 Bolewice +1993 Poznań   
64Borowy Zbigniew *1953 Poznań    
65Borzęcka Julianna, Apolonia Konstancja /Czochron/ *17-02-1775 Poznań   
66Borzęcka Marianna /Figrtti/  
67Borzęcki Damazy  
68Borzęcki Damazy, Piotr *19-10-1803 Wola Śmiełowska +26-01-1874 Warszawa   
69Borzęcki Maurycy /Borzęcki h.Półkozic/ *29-09-1772   
70Borzęcki Tadeusz *1800 +11-06-1887   
71Braunek ? *19-12-1833 Oczkowice +19-12-1833 Oczkowice   
72Braunek Adela /Luranc/ *17-05-1911 +11-1979 Kcynia   
73Braunek Anna, Agnieszka  *1950    
74Braunek Anna, Maria /Pudełko/ *1950 Kęty    
75Braunek Antoni, Bernard *11-06-1874 Zielniki +13-09-1918 /Środa/   
76Braunek Antoni, Jan *1903 +18-05-1988 Kcynia   
77Braunek Brygida, Małgorzata Helena /Borzewska/ *1764 +23-08-1840 Goreczki W.par.Golejewko /Golejewko/   
78Braunek Else (Elżbieta) /Knoll/ *1888 +15-03-1945 Stutthoff   
79Braunek Emilia *03-02-1881 Zielniki +09-10-1909 Kołomyja   
80Braunek Emiljana, Antonina *30-06-1806 Grudna par.Rogoźno   
81Braunek Ewa    
82Braunek Ferdynand, Wincenty Stanisław *21-02-1803 Grudna par.Rogoźno +1831   
83Braunek Florian , Antoni Błażej *03-02-1797 Grudna par.Rogoźno +11-02-1871 Pogrzybów   
84Braunek Franciszek, Krystian Ludwik *07-07-1702 Ohlau (Oława) +10-01-1792 Mahlkau (Kartuzy)   
85Braunek Franciszka /Znaniecka/ *1870 +1935   
86Braunek Helena   
87Braunek Ignacy *około 1774   
88Braunek Jadwiga /Witkowska/ *12-10-1730 Wielkawieś par.Buk +1807   
89Braunek Jan, Adam *1666 +10-11-1706 Ohlau (Oława)   
90Braunek Józef, Hilary *13-01-1867 Pogrzybów +23-08-1906 /Środa/   
91Braunek Józef, Tadeusz *20-10-1794 Grudna par.Rogoźno +23-12-1847 Wieszkowo   
92Braunek Józef, Tadeusz Wincenty *11-02-1835 Oczkowice +07-10-1909 Jarosławiec /Środa/   
93Braunek Józef, Wojciech *14-09-1760 Behle +01-01-1816 Parkowo k.Obornik /Parkowo/   
94Braunek Kazimierz, Erdman *1733 +07-05-1799 Sulitz (koło Pucka)   
95Braunek Kazimierz, Teodor *26-01-1776   
96Braunek Kordula *1765 +26-02-1800   
97Braunek Małgorzata *1947 Szamotuły    
98Braunek Małgorzata, Jadwiga /Budziszewska/ *11-06-1796 Grąbków par.Jutrosin +15-02-1870 Pogrzybów /Lubiń/   
99Braunek Marek, Tadeusz *04-03-1949 Kcynia +27-06-1989 Kcynia   
100Braunek Maria /Greger/   
101Braunek Maria, Eleonora /Hulewicz/ *1877 Ostrów   
102Braunek Marie, Luise /Wolson/ *1675 Gdańsk +06-10-1749 Wrocław   
103Braunek Marie, Pelagia *1706   
104Braunek Mitzi /Boehn/   
105Braunek Paweł, Tadeusz *1980 Wągrowiec    
106Braunek Ruta /Beni/ +2004 Warszawa   
107Braunek Stanisław *20-11-1865 Bojanice   
108Braunek Stefan, Michał *około 1900 +18-03-1980 Żydowo   
109Braunek Tadeusz, Józef *28-10-1872 Zielniki +16-11-1935 Garczyn /Garczyn/   
110Braunek Teodor   
111Braunek Urszula *14-12-1908 +21-09-1929   
112Braunek Weronika, Maria /Żerońska/ *21-01-1876 Brzoza p.Niepruszewo +21-12-1939 Szubin   
113Braunek Witold *02-01-1862 Bojanice +11-04-1925 Babin /Środa/   
114Braunek Witold, Ludwik Jan Nepomucen *29-06-1837 Wieszkowo par.Lubiń +26-10-1847 Wieszkowo /Lubiń/   
115Braunek Władysław *około 1900 +1963 Warszawa   
116Braunek Władysława, Agnieszka /Kliszewska/ *19-02-1838 Zielniki +01-05-1909 Jarosławiec /Środa/   
117Braunek Włodzimierz, Józef, Florian *17-03-1836 Oczkowice +12-03-1839 Wieszkowo   
118Braunek-Moczyńska Monika, Sylwia /Braunek/ *1975 Kozy    
119Brechan Józef   
120Brechan Nepomucena /Karłowska/ *1822 +1895   
121Breitkopf Jan *1920 +1944   
122Breitkopf Michał *1944 +1966   
123Bronikowska Albertyna, Dominika, Marcelina /Święcicka/ *01-02-1824 Gorzyczki   
124Bronikowski Antoni, Marceli *1817   
125Brylińska Leokadia /Solarska/ *1866 +25-04-1911 Wierzchosławice  
126Brylińska Stanisława  
127Bryliński Jan *około 1856 +1950 Wierzchosławice  
128Bryliński Stanisław  
129Brzeska Adelaida    
130Brzeska Anna    
131Brzeska Anna, Władysława, Antonina /Braunek/ *06-06-1893 Babin +1963   
132Brzeska Marina    
133Brzeska Mariola /Lasocka/    
134Brzeska Weronika    
135Brzeski Leon /Brzeski h.Oksza/ *1886 +1947   
136Brzeski Olgierd *1921 +2000   
137Brzeski Tomasz *1926 +1944   
138Brzykcy Antonina /Nowak/ *05-06-1900 Ojrzanowo +02-01-1994 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
139Brzykcy Franciszek *30-11-1891 Lubostroń +15-01-1933 Lubostroń  
140Brzykcy Jan *13-12-1889 Lubostroń  
141Brzykcy Józef  
142Brzykcy Józefa /Rybczyńska/  
143Brzykcy Konrad, Józef *26-02-1928 Bydgoszcz +18-11-1992 Andrychów /Andrychów/  
144Brzykcy Marcin *23-10-1895 Lubostroń +13-08-1968 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
145Burzyńska Kunegunda /Głuszek/ *około 1845  
146Burzyńska Stanisława /Nowak/ *1879  
147Burzyński Jan *około 1835  
148Burzyński Jerzy *1875  
149Butlewska Renata, Jolanta /Galińska/ *1956    
150Butlewski Krystian    
151Chabros Halina /Zbroja/ +12-02-1977 Lublin   
152Chabros Zofia    
153Chełmicka Anna /Grabska/   
154Chełmicka Anna /Nałęcz/   
155Chełmicka Domicela, Justyna *07-07-1795 Zbrudzewo p.Śrem   
156Chełmicka Felicja , Antonina *09-06-1797   
157Chełmicka Halina, Maria *03-03-1898 Gościejewo +1978 Bydgoszcz   
158Chełmicka Helena *1896 +1971   
159Chełmicka Irena +1991 Bydgoszcz   
160Chełmicka Jadwiga /Fryze/   
161Chełmicka Joanna, Jadwiga, Antonina *08-02-1890 Gościejewo +1968 Bydgoszcz   
162Chełmicka Julianna /Wielogłowska/  
163Chełmicka Karolina, Franciszka *29-01-1786 Gołanice   
164Chełmicka Katarzyna /Kąkolewska/   
165Chełmicka Katarzyna /Zalewska/   
166Chełmicka Kazimiera /Znaniecka/ *1865 +1930   
167Chełmicka Maria /Znaniecka/ *24-11-1865 Łąkocin +26-12-1951 Bydgoszcz   
168Chełmicka Maria /Chrzanowska/    
169Chełmicka Michalina /Wstowska/   
170Chełmicka Michalina *23-09-1872   
171Chełmicka Nepomucena, Teofila *20-05-1797 Swarzędz   
172Chełmicka Paulina, Franciszka, Anna /Muentzberg/ *18-06-1803 Gniezno +04-11-1877 Poznań   
173Chełmicka Stanisława, Gertruda /Karłowska/ *07-11-1894 Mystki +1975   
174Chełmicka Stefania, Marja  *22-12-1899 Gościejewo +1953 Bydgoszcz   
175Chełmicka Teodozja /Chrzanowska/   
176Chełmicka Teodozja /Raszewska/   
177Chełmicka Teofila /Przyłubska/    
178Chełmicka Teofila   
179Chełmicka Teofila /Strawińska/   
180Chełmicka Teresa /Thulbowska/ +18-02-1774 Zakrzewo   
181Chełmicka Teresa *03-05-1860 +17-10-1860   
182Chełmicka Zofia   
183Chełmicka Zofia /Orłowska/   
184Chełmicka Zuzanna, Felicjana +20-04-1788 Zbrudzewo p.Śrem   
185Chełmicki Adam, Grzegorz  *26-11-1861 +10-10-1862   
186Chełmicki Adryan /Chełmicki h.Nałęcz/ *około 1530   
187Chełmicki Adryan   
188Chełmicki Adryan   
189Chełmicki Aleksy, Kiljan *31-07-1790 Zbrudzewo p.Śrem +27-12-1823   
190Chełmicki Alfred, Józef *08-03-1889 Gościejewo +02-07-1945 Heppenheim   
191Chełmicki Andrzej    
192Chełmicki Antoni *1822 +11-11-1889 /Warszawa - Powązki/   
193Chełmicki Bolesław *18-01-1832 +25-10-1892   
194Chełmicki Dadzibóg   
195Chełmicki Florentyn, Wincenty *22-02-1827 +17-08-1905   
196Chełmicki Franciszek   
197Chełmicki Jakub *29-07-1753 +30-04-1809   
198Chełmicki Jan *28-12-1856 Kleparz   
199Chełmicki Jan   
200Chełmicki Jan *1900 +1963   
201Chełmicki Jan, Filip, Nereusz *27-05-1789 Leszno +25-09-1826 /Gurowo k/Gniezna/   
202Chełmicki Jan, Nepomucen *14-05-1821 +22-05-1879   
203Chełmicki Józef *1734 +1817  
204Chełmicki Józef *1734 +1817 Mokowo   
205Chełmicki Józef, Benedykt *11-03-1825 +11-04-1876   
206Chełmicki Julian, Stanisław *18-04-1825 +31-05-1909   
207Chełmicki Justynian *06-09-1836 +23-08-1870   
208Chełmicki Kazimierz *1871 +23-10-1875   
209Chełmicki Kazimierz, Faustyn *02-02-1838 +1886   
210Chełmicki Łukasz   
211Chełmicki Maciej   
212Chełmicki Marcin +1614   
213Chełmicki Marcin, Władysław, Karol *21-10-1841 +30-08-1864   
214Chełmicki Napoleon *15-08-1857 Maniewo +27-10-1921 Krotoszyn   
215Chełmicki Piotr, Alkantary, Felicjan *12-11-1792 Zbrudzewo p.Śrem +11-06-1876   
216Chełmicki Seweryn   
217Chełmicki Stanisław *1863 +1943   
218Chełmicki Stanisław *1588   
219Chełmicki Tadeusz *1864 Pod Krotoszynem   
220Chełmicki Tadeusz, Feliks *22-11-1842 +26-03-1865   
221Chełmicki Teodozjiusz *1911 +2001   
222Chełmicki Teofil *1824 +30-09-1825   
223Chełmicki Tomasz *28-12-1850   
224Chełmicki Tomasz *18-09-1745 +1815   
225Chełmicki Wiktor *17-10-1823 +10-01-1902   
226Chełmicki Witold *przed 1826 +około 1826   
227Chełmicki Witold   
228Chełmicki Wojciech, Józef *23-04-1835 +02-09-1919   
229Chełmicki Zdzisław, Marjan, Franciszek *21-07-1892 Gościejewo +1969 Bydgoszcz   
230Chełmicki Zefiryn *1822 +19-10-1852   
231Chełmicki Zygmunt *10-07-1865 +20-03-1930   
232Chibowska Katarzyna, Patrycja /Jendryczka/ *1980 Bydgoszcz   
233Chibowski    
234Chmielewski Adam *około 1809 +przed 1867  
235Chorzemska Izabela, Weronika /Ziołecka/ *13-01-1892 Węgierskie   
236Cierzniakowska Elżbieta /Marciniak/ *1960 Bydgoszcz   
237Cierzniakowski Andrzej *18-11-1949 Bydgoszcz +14-03-2016 Geteborg  
238Cithurus Bronisław, Spirydon *13-12-1854 Zgierz  
239Cithurus Jan, Jakub *1864 Łódź  
240Cithurus Jan, Jakub  
241Cithurus Julianna, Nepomucena /Bawarowska/ *1829 Łęczyca +1905 Aleksandrów Łódzki  
242Cithurus Marianna *1852 Zgierz  
243Cithurus Wojciech *około 1859 +1937 Warszawa  
244Czaczkowska Antonina /Śrzedzińska/  
245Czaczkowski Antoni /Czaczkowski h.Ślepowron/  
246Czapska Hanna /Tomaszewska/ *1938   
247Czapski Franciszek   
248Czapski Tomasz /Hr. Hutten-Czapski/   
249Czarowska Apolonia /Aksamitowska/ *po 1550  
250Czochron Agnetis /Ślimińska/   
251Czochron Andrzej /Czochron h.Czochron/   
252Czochron Anna, Katarzyna *12-04-1695 Poznań   
253Czochron Antoni *1809 Sepno par.Sobota  +12-10-1809 Sepno par.Sobota    
254Czochron Antoni, Bogdan *23-11-1901 Siemianice p.Kępno +25-11-1901 Siemianice p.Kępno   
255Czochron Czesław, Marian, Walery *20-07-1860 +24-09-1930 Bolewice par.Lwówek Wlkp., pow.N.Tomyśl   
256Czochron Elżbieta /Maltzan/ *1897 Goślub par. Piątek +27-09-1920 Poznań /Piątek/   
257Czochron Elżbieta /Cichoszewicz/ *około 1750   
258Czochron Elżbieta, Cecylia, Katarzyna *26-10-1772 Poznań   
259Czochron Franciszek, Placidus *05-10-1692 Poznań   
260Czochron Franciszek, Tomasz *22-09-1764 Poznań   
261Czochron Franciszka, Helena *14-03-1728 Poznań +14-10-1737 Poznań   
262Czochron Janina /Łastowiecka/ * Hadle +przed 13-01-1961 Poznań /Poznań/   
263Czochron Janina, Jadwiga *13-10-1894 Olszewo par. Nietrzanowo +14-10-1972 Poznań   
264Czochron Jerzy, Jeremi *13-12-1896 Siemianice p.Kępno +05-03-1965 Witosław par.Drzeczkowo   
265Czochron Julianna /Stanecka/ +20-07-1770 Poznań   
266Czochron Kazimiera /Madalińska/ *17-03-1864 Szczepankowo +07-07-1933 Bolewice par.Lwówek Wlkp., pow.N.Tomyśl /Tulce /   
267Czochron Kazimierz *30-09-1885 Dębicz   
268Czochron Kazimierz, Fortunat, Wiktor *12-03-1779 Poznań +25-04-1811 Sepno par.Sobota    
269Czochron Kazimierz, Telesfor *około 1811 Sepno par.Sobota ? +01-03-1883 Garby par.Tulce /Tulce /   
270Czochron Korneliusz, Michał, Franciszek *03-10-1765 Poznań   
271Czochron Lucyna /Zaborowska/ *1838 +16-06-1864 Gądki /Tulce /   
272Czochron Lucyna /Pogorzelska/ +1975 Kraków   
273Czochron Lucyna, Halina *05-12-1900 Siemianice p.Kępno +31-08-1973 Poznań   
274Czochron Marian  +około 1940 /Kraków/   
275Czochron Marianna *19-06-1700 Poznań   
276Czochron Marianna, Elżbieta *11-07-1767 Poznań   
277Czochron Michał, Franciszek *04-10-1703 Poznań   
278Czochron Regina   
279Czochron Stanisław, Maciej *24-02-1898 Siemianice p.Kępno +1972 Oława /Kraków/   
280Czochron Tomasz, Józef, Stefan /Czochron h.Czochron/ *26-12-1729 Poznań   
281Czochron Włodzimierz, Janusz, Józef *02-01-1888 Dębicz +30-04-1954 Poznań   
282Czochron Xavera, Wiktoria *17-11-1769 Poznań   
283Czynszak Józefina (Józefa) /Smykowska/ *1873   
284Danielska Józefa /Stopińska/ *około 1864 Rzadkwin ?  
285Danielski Franciszek *1853  
286Daszewska Michalina /Rożańska/ *25-04-1903 Gliwice +13-05-1989 Sopot   
287Daszewski Stanisław *25-12-1888 Syczówka k.Smoleńska +29-11-1959 Sopot   
288de la Palisse Joseph, Daniel *07-05-1914 Paryż +07-11-1946 Hanower   
289Delaney Krystyna, Urszula /Madalińska/ *1955 Wellington (Nowa Zelandia)    
290Delaney Terry    
291Dembińska Albertyna, Brygida Konstancja /Braunek/ *10-10-1840 Wieszkowo par.Lubiń +22-02-1921 /Sławsko/   
292Dembińska Marjanna, Małgorzata Teresa *04-07-1868 Wierzenica   
293Dembińska Teresa, Klara Augusta *16-12-1872 Wierzenica   
294Dembiński Józef, Teodor Wojciech *16-12-1863 Rąbiń +21-05-1864 Wieszkowo   
295Dembiński Marcin *11-11-1876 Wierzenica   
296Dembiński Stanisław, Kostka Eustachy *20-09-1871 Wierzenica   
297Dembiński Stefan, Marek Teodor *18-06-1867 Wierzenica   
298Dembiński Teodor *1834   
299Dembiński Teodor , Filip Tadeusz *26-05-1865 Rąbiń +26-10-1866 Wieszkowo par.Lubiń   
300Dembiński Teodor, Stanisław *03-07-1870 Wierzenica   
301Dembiński Wojciech, Celestyn *05-04-1880 Lubczyna par.Wyszanów   
302Dixon Andrew    
303Dixon Dominic *1991    
304Dobrzańska Agnieszka /Barańska/    
305Dobrzańska Renia /Witkowska/    
306Dobrzański ?    
307Dobrzański Krzysztof    
308Dolewska Barbara /Małota/ *1951    
309Dolewski Jacek *1953    
310Domańska Katarzyna /Brzykcy/ * Lubostroń + Lubostroń  
311Donaj Balbina /Żak/  
312Donaj Eleonora /Braunek/ *05-08-1907 +15-03-1945 Stutthoff   
313Donaj Helena  
314Donaj Jan *09-02-1904 Małochowo +27-03-1980 Kokoszkowy   
315Donaj Marcin  
316Dworak Anita   
317Dworak Elżbieta /Pająk/   
318Dworak Maciej   
319Dworak Renata /Chrustowska/   
320Dworak Ryszard   
321Dworak Zygmunt   
322Dytnerski Artur    
323Dytnerski Konrad *1951    
324Dytnerski Wojciech *1947    
325Dziekan Maria /Tańska/ +13-05-2011   
326Dziekan Tomasz    
327Dziembowska Maria, Ludwika /Karwowska/   
328Dziembowski Stefan  
329Fabianowska Hanna /Umińska/ *1956 Poznań    
330Fabianowski Krzysztof *1979 Poznań    
331Fabianowski Ryszard    
332Galińska Halina, Franciszka *28-01-1925 Wyskoć +1981 /Słupsk/   
333Galińska Ludwika /Brodzka/ *23-04-1848 Pobiedziska  
334Galińska Maria /Rogal/ *08-12-1925 +13-08-2005   
335Galińska Maria, Irena, Zofia /Czochron/ *08-09-1890 Szlachcin +20-03-1976 Lwówek Wlkp. /Wyskoć pow.Kościan/   
336Galiński Andrzej *1952    
337Galiński Franciszek  
338Galiński Jan *30-03-1926 Wyskoć +11-10-1994 /Wyskoć/   
339Galiński Krzysztof *1959    
340Galiński Zygmunt *05-04-1885 Będzieszyn pow.Ostrów +29-05-1933 Poznań /Wyskoć/   
341Galiński Zygmunt *1954    
342Gapińska Barbara /Nawrocka/ *1800  
343Golińska Katarzyna /Madalińska/ *12-12-1959 Warszawa +31-05-2011 Warszawa   
344Goliński Jan *2000 Warszawa    
345Goliński Michał    
346Gonet Maria /Wojtkowska/ *1925 Gniezno +1994 Warszawa  
347Gonet Tadeusz * Krosno   
348Gółkowska Maria /Szumska/ *1896 +07-12-1971   
349Gółkowski Stanisław +1944   
350Gółkowski Teodor +1944   
351Gółkowski Wiktor *1893 +1959   
352Graczyk Franciszek +przed 1938 Chełmno  
353Graczyk Klara /Jagodzińska/ +przed 1938  
354Graczyk Leokadia + Bydgoszcz (Bielawy)  
355Grands-Olewiński Wacław /Olewiński/    
356Groman Elżbieta /Walicka/ *1955 Ostrów Mazowiecka    
357Grudzień   
358Grudzień Franciszek  
359Grudzień Henryk *1920   
360Grudzień Maria /Jończy/   
361Grudzień Mikołaj *1894 Chrzanów ? +26-06-1946 Zemborzyce k. Lublina  
362Grudzień Stanisław   
363Grudzień Stefan   
364Grzechowska Irena /Smykowska/    
365Grzechowski     
366Grzechowski Konrad    
367Grzechowski Krzysztof    
368Hałońska Łucja /Aksamitowska/ *po 1550  
369Hawrylik Anna, Justyna /Umińska/ *1981 Bydgoszcz    
370Hawrylik Bartosz    
371Hellich Hanna /Kucharska/    
372Hoffman Józef +30-10-1916   
373Hoffman Kazimiera /Czochron/ *31-08-1858 +23-10-1916   
374Iwanowska Maria /Madalińska/ *około 1796   
375Jagiełło Małgorzata, Irena /Tomaszewska/ *1950    
376Jankowiak Barbara /Prus/ *18-12-1935 Katowice +16-07-2000 Warszawa /Warszawa/   
377Jankowiak Ewa *1963 Warszawa    
378Jankowiak Henryk *16-05-1928 Poznań +08-11-2004 Olsztyn /Warszawa/   
379Januzik Mirosława /Sołtan/ *1958 Lwówek    
380Jaraczewska Anna /Znaniecka/ *około 1870  
381Jasek Bronisław *1930    
382Jasek Maria, Stefania, Janina /Karłowska/ *1930 Mystki    
383Jaworowska Katarzyna /Karłowska/ *1932    
384Jaworowski Jan    
385Jaworowski Zbigniew *1957    
386Jendryczka Agnieszka  *1995 Warszawa   
387Jendryczka Anna *1995 Warszawa   
388Jendryczka Helena /Brylińska/ *1897 Królikowo par.Słupy +19-11-1960 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
389Jendryczka Henryk *07-03-1929 +23-07-2013 Bydgoszcz  
390Jendryczka Jolanta /Ślewa/ *1956 Słupsk   
391Jendryczka Krystyna *12-11-1930 Warszawa +2016  
392Jendryczka Małgorzata /Ożóg/   
393Jendryczka Marianna /Hassek/ *29-10-1866 Zamość pow.Ostrowo + Nieżychowo  
394Jendryczka Marianna /Brzykcy/ *09-04-1922 Łabiszyn +15-05-1994 Bydgoszcz /Bydgoszcz/  
395Jendryczka Marianna /Makowska/ *01-01-1929 +21-02-2016 Bydgoszcz  
396Jendryczka Mariusz *01-02-1955 +16-02-2007  
397Jendryczka Mieczysław *1959 Warszawa   
398Jendryczka Monika *1989 Warszawa   
399Jendryczka Stanisław *17-11-1896 Nieżychowo +04-11-1952 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Błonie)/  
400Jendryczka Stefan *04-12-1920 Nieżychowo pow.Wyrzysk +27-09-1972 Pieczyska /Bydgoszcz/  
401Jendryczka Tomasz  
402Jendryczka Zygfryd *1931   
403Jodko Witold *1907 +1968 Chełm   
404Jodko Zofia /Męczyńska/ *1913 Warszawa +17-12-2007 Chełm   
405Jończy Andrzej   
406Jończy Kazimierz   
407Jończy Leokadia /Mrzygłód/   
408Jończy Lidia   
409Jończy Maria /Pytel/   
410Jończy Władysław  
411Jordan Agata *1963 Warszawa    
412Jordan Antonina *1969 Warszawa    
413Jordan Lech, Wojciech *1933 +5-1987 Warszawa   
414Jordan Maria, Anna /Karwowska/ *22-07-1933 Poznań +21-02-1969 Warszawa   
415Jordan Paweł *1966 Warszawa    
416Jordan-Szymańska Anna, Maria /Jordan/ *1953 Łódź    
417Kaczmarek Elżbieta, Anna /Nowicka/ *1960 Śrem    
418Kaczmarek Piotr *1995 Śrem    
419Kaczmarek Tadeusz    
420Kalkstein Jan *około 1872   
421Kalkstein Zofia /Karłowska/ *około 1874   
422Kamza Paweł    
423Kamza Tadeusz *1930    
424Karkosz Katarzyna *1980    
425Karkosz Krzysztof *1954    
426Karkosz Maciej *1982    
427Karkosz Maria, Aniela (Mariela) /Speichert/ *1954    
428Karłowska /Kluczborska/ +1904   
429Karłowska Aniela, Anna, Hipolita *04-04-1853 Słupowa  +06-04-1902   
430Karłowska Anna /Makowiecka/ +od 1639 do 1660   
431Karłowska Anna /Jaraczewska/ *około 1700 +25-04-1736 Gorzykowo   
432Karłowska Anna /Gąsiorowska/ *przed 1680   
433Karłowska Anna /Objezierska/ *po 1700   
434Karłowska Anna *1877   
435Karłowska Anna *1984    
436Karłowska Barbara /Kłaptocz/ *1953    
437Karłowska Barbara *1732 Rogowo    
438Karłowska Barbara    
439Karłowska Barbara *1945    
440Karłowska Bonawentura, Franciszka *14-07-1857 Słupowa  +13-12-1857 Słupowa par. Smogulec   
441Karłowska Bronisława, Walentyna, Pamilla *16-01-1856 Dobieszewo   
442Karłowska Elżbieta *1944 +1988   
443Karłowska Eugenia /Dembińska/ *23-04-1844 +02-08-1882   
444Karłowska Eugenina, Józefa, Xawera, Pelagia *04-03-1859 Słupowa  +1877   
445Karłowska Ewelina, Maria /Turostowska/ *1969 Szczecin    
446Karłowska Felicja /Stablewska/   
447Karłowska Franciszka *około 1870   
448Karłowska Franciszka /Trzcińska/ *1810 Popowo   
449Karłowska Gabriela *1896 +1985   
450Karłowska Grażyna /Gęsiarz/    
451Karłowska Halina    
452Karłowska Halina /Gołąbska/ *1914 +1989   
453Karłowska Hanna /Chełmicka/ *1925 +2009 Koszalin   
454Karłowska Hanna *1992    
455Karłowska Helena /Przetocka/ +przed 1757   
456Karłowska Helena, Klementyna *01-12-1891 Mystki +02-09-1892 Mystki   
457Karłowska Irena, Anna, Maria *09-12-1934 Toruń +25-09-1997 Wrocław   
458Karłowska Irena, Helena /Petrynowska/ *1929 Warszawa    
459Karłowska Izabela /Studniarska/ *1867 +25-01-1944   
460Karłowska Jadwiga /Ferdent/   
461Karłowska Jadwiga /Werson/   
462Karłowska Jadwiga /Kosch/ +1944   
463Karłowska Janina /Bartoszewicz/ *1905 +08-12-1938   
464Karłowska Janina *1903 +1964   
465Karłowska Józefa   
466Karłowska Józefa /Budziszewska/    
467Karłowska Julia, Victoria *1991 Szczecin    
468Karłowska Katarzyna *1986    
469Karłowska Konstancja /Imielińska/    
470Karłowska Leontyna *około 3-1875 +28-11-1875 Grąbków par.Jutrosin   
471Karłowska Ludwika /Kurnatowska/ *około 1700 +przed 1732   
472Karłowska Łucja /Kalińska (de Kalina)/ *1696 +około 1701   
473Karłowska Magdalena, Józefa, Pelagia *03-04-1875   
474Karłowska Maria *04-09-1865 Słupówka par.Smogulec +24-03-1935 Pniewite   
475Karłowska Maria *przed 1850   
476Karłowska Maria /Wróblewska/ +przed 1819   
477Karłowska Maria *1899 +1978   
478Karłowska Marianna, Justyna /Wiesiołowska/ *10-07-1783 Dobieszewo   
479Karłowska Marjanna *po 1620   
480Karłowska Marjanna /Bogucka/   
481Karłowska Marjanna /Łęska/ *przed 1760   
482Karłowska Marjanna /Markowska z Markowic/ *około 1779 Markowice +22-07-1863 Giżewo   
483Karłowska Marjanna, Julenta *25-08-1736 Gorzykowo   
484Karłowska Marjanna, Pelagia *01-11-1870 Grąbków par.Jutrosin +1948   
485Karłowska Marya /Mierówna/    
486Karłowska Marya  *około 1760   
487Karłowska Marya  *około 1857   
488Karłowska Modesta, Zofia /Pretwic/ +przed 1757   
489Karłowska Nina /Wyrzykowska/ *22-06-1907 Chrabin +28-10-1975 Wrocław   
490Karłowska Ofelia /Zakrzewska/ *1874   
491Karłowska Olga *1940    
492Karłowska Pamella, Wirginia /Radzimińska/ *11-10-1822   
493Karłowska Róża /Ponińska/    
494Karłowska Stefania /Braunek/ *01-08-1861 Bojanice +24-05-1928 Mystki /Targowa Górka/   
495Karłowska Sylwia /Pawińska/ *1931 Poznań św.Maria Magdalena    
496Karłowska Tekla /Czapska/ *1828   
497Karłowska Teresa /Mościcka/ *po 1620   
498Karłowska Teresa *przed 1686   
499Karłowska Teresa *około 1750   
500Karłowska Teresa /Chrząstowska/   
501Karłowska Wanda *10-11-1848 +06-12-1919   
502Karłowska Wanda, Helena /Rogalińska/ *1847 +20-10-1919 Poznań   
503Karłowska Zofia /Grabowska/ *1893 +1990   
504Karłowska Zofia *po 1620   
505Karłowska Zofia *1902 +1963   
506Karłowska-Kamza Alicja /Karłowska/ *06-04-1935 Piaski +24-11-1999 Poznań   
507Karłowski Adam *około 1760   
508Karłowski Adolf *około 1870   
509Karłowski Aleksander *1850 +17-06-1896 Dakowe   
510Karłowski Aleksander *po 1620 +1701 Jastrzębie   
511Karłowski Aleksander *około 1780   
512Karłowski Aleksander, Dawid *1999 Warszawa    
513Karłowski Andrzej *1923 +1941   
514Karłowski Andrzej *około 1730 +po 1793   
515Karłowski Antoni *przed 1776   
516Karłowski Bogusław, Jan, Józef, Walenty *27-01-1860 Dobieszewo   
517Karłowski Bronisław, Mateusz *21-08-1855 Słupowa  +15-08-1930   
518Karłowski Franciszek *około 1700 +1773 Gniezno   
519Karłowski Franciszek *około 1700   
520Karłowski Franciszek *około 1786   
521Karłowski Franciszek *1858   
522Karłowski Franciszek, Xawery, Stanisław *30-11-1890 Mystki +12-09-1934 Podstolice   
523Karłowski Ignacy *około 1700   
524Karłowski Jakób *1783 +1844   
525Karłowski Jakub *po 1610   
526Karłowski Jakub *około 1700 +przed 1760   
527Karłowski Jan *przed 1670   
528Karłowski Jan *około 1730   
529Karłowski Jan *przed 1760   
530Karłowski Jan *1913 +1989   
531Karłowski Jan, Kazimierz, Walenty *10-02-1872 Grąbków par.Jutrosin +15-03-1872 Grąbków par.Jutrosin   
532Karłowski Jan, Paweł *1930 Poznań    
533Karłowski Jerzy    
534Karłowski Joachim *około 1700   
535Karłowski Józef *około 1700   
536Karłowski Józef *przed 1680   
537Karłowski Józef    
538Karłowski Józef, Joachim, Grzegorz *19-03-1776 Modliszewo +08-12-1836 Racice   
539Karłowski Kajetan *przed 1730   
540Karłowski Karol *po 1620   
541Karłowski Kazimierz *1895 +1976   
542Karłowski Kazimierz *około 1730 +14-02-1757 Poznań   
543Karłowski Kazimierz, Eugeniusz, Witold *03-03-1852 Słupowa  +1917 Poznań   
544Karłowski Konstanty *1926 +20-12-2005 Koszalin   
545Karłowski Kornel   
546Karłowski Krzysztof *1901 +1921   
547Karłowski Leon *30-05-1845 Słupowa  +12-04-1895 Grąbków par.Jutrosin   
548Karłowski Longin   
549Karłowski Łukasz, Florenty /Karłowski h.Prawdzic/ *30-06-1778 Modliszewo +1822 Wybranowo   
550Karłowski Maksymilian *1813 +22-12-1871 Czerniak k.Mogilna   
551Karłowski Marjan *03-05-1907 Bronisławki p.Czarnków +1940   
552Karłowski Mateusz *17-03-1821 Liszkowo +07-09-1882 Poznań   
553Karłowski Michał *przed 1680 +1723   
554Karłowski Mieczysław    
555Karłowski Mieczysław, Anastazy, Xawery *16-01-1854 Dobieszewo   
556Karłowski Mikołaj *po 1620   
557Karłowski Mikołaj *przed 1680   
558Karłowski Paweł *1925 +1928   
559Karłowski Paweł *1964    
560Karłowski Paweł /Karłowski h.Prawdzic/ *przed 1610 +1636   
561Karłowski Roman, Hiacynt *08-08-1873 Grąbków par.Jutrosin +29-12-1895   
562Karłowski Seweryn *około 1730 +po 1793   
563Karłowski Stanisław *14-02-1851 Dobieszewo +28-07-1927 Mystki   
564Karłowski Stanisław *1926 Poznań    
565Karłowski Stanisław *1713   
566Karłowski Stanisław *1943    
567Karłowski Stanisław, Franciszek, Józef *05-08-1879 Grąbków par.Jutrosin +1939   
568Karłowski Stefan *1756 Jastrzębie +po 1793   
569Karłowski Stefan *około 1870   
570Karłowski Szymon *około 1700   
571Karłowski Tadeusz *1958    
572Karłowski Tadeusz *24-10-1893 Mystki +09-01-1946 Września   
573Karłowski Tadeusz *1893 +1936   
574Karłowski Wacław   
575Karłowski Władysław *05-07-1844 +03-04-1909   
576Karłowski Władysław *przed 1680 +przed 1723   
577Karłowski Włodzimierz *1900 +1963   
578Karłowski Wojciech *1928 +1988   
579Karłowski Wojciech *około 1760   
580Karłowski Xawery, Franciszek *17-05-1819 +26-09-1861 Dobieszewo par.Smogulec /Smogulec/   
581Karłowski Zdzisław *1863 +1909   
582Karłowski Zygmunt *1912 +1944   
583Karpińska Irena /Braunek/ *26-08-1868 Pogrzybów +22-10-1935 Poznań   
584Karpińska Maria /Braunek/ *09-12-1869 Pogrzybów   
585Karpińska Władysława    
586Karpińska Zofia, Walentyna /Grabowska/ *14-02-1842 Raducz +1867  
587Karpiński Antoni +po 1905  
588Karpiński Feliks *1899 +1944   
589Karpiński Jerzy   
590Karpiński Leszek    
591Karpiński Marceli *1866 +1931   
592Karpiński Teodor    
593Karwowska Anna /Łebińska h.Szaława/  
594Karwowska Danuta, Bronisława  
595Karwowska Ferdynanda /Białoskórska h.Habdank/ *około 1814 +26-01-1898 Inowrocław  
596Karwowska Krystyna, Elżbieta *08-07-1913 Poznań +06-04-1993  
597Karwowska Maria /Pstrokońska h.Paparona/ *około 1852 +18-01-1917  
598Karwowska Maria, Aleksandra *1975 Poznań    
599Karwowska Stefania, Władysława /Madalińska/ *04-06-1908 Dębicz +17-11-1991 Poznań /Poznań, ul.Lutycka/   
600Karwowska Urszula, Agnieszka /Stachuła/ *1942 Gdynia    
601Karwowski Adam *1812 +11-08-1886 Leszno  
602Karwowski Adam, Ferdynand *22-03-1873 Ostrów Wlkp. +13-10-1933 Poznań  
603Karwowski Adam, Stanisław *1934 Dębicz    
604Karwowski Andrzej, Maria  *23-08-1938 Poznań +2014   
605Karwowski Jan, Andrzej *1849 +1885  
606Karwowski Stanisław *25-02-1848 Leszno +1917  
607Karwowski Stanisław, Ignacy *09-12-1906 Poznań +4-1940 Obóz w Ostaszkowie /Miednoje/   
608Karwowski Tomasz, Jan   
609Karwowski Wojciech, Adam *1980 Poznań    
610Kaszuba Aleksandra *1997    
611Kaszuba Joanna *1991    
612Kaszuba Katarzyna, Maria /Nowicka/ *1966 Śrem    
613Kaszuba Krzysztof    
614Kaszuba Marta *1989    
615Kazimierczak Barbara /Sołtan/ *1954 Węgielnia    
616Kczewska Anna /Braunek/ *1759 +27-06-1837   
617Kczewski Kazimierz   
618Kęcińska Katarzyna /Karłowska/ *około 1760   
619Kędzia Hanna /Leszczyńska/ *1948 Targowa Górka    
620Kintopf Krystyna, Maria /Milewska/ *24-09-1919 Jarosławiec  +2003 Welland Kanada   
621Klarner Janina /Ziołecka/ *1905 +1978   
622Kliszewska Emilja /Dębecka/ *około 1800  
623Kliszewska Józefa, Marjanna *22-03-1819 Jarocin  
624Kliszewska Karolina, Eustachja *19-09-1841 Zielniki  
625Kliszewska Łucja *21-10-1835 Zielniki  
626Kliszewska Rozalja, Regina *04-09-1824 Zielniki +07-02-1873 Chocz /Środa/  
627Kliszewska Teodozja, Kassylda *30-08-1823 Pierzchno  
628Kliszewski Karol *1772 +22-04-1841 Poznań /Zielniki/  
629Kliszewski Teodor *08-02-1822 Pierzchno  
630Kliszewski Władysław *1831 +02-05-1834 Zielniki  
631Koehler Andrzej *1909 Poznań +1946 Szczecin   
632Koehler Aniela *1882 +1969 Poznań   
633Koehler Bolesław, Stanisław *07-10-1908 Katowice +10-09-1985 Gliwice   
634Koehler Eleonora /Płonka/ *około 1880   
635Koehler Genowefa, Ludomira /Schmidt/ *08-08-1911 Płock +26-07-1975 Katowice   
636Koehler Joanna *14-11-1909 Poznań +03-05-1962 Bytom   
637Koehler Klemens, Juliusz  *09-07-1840 Bydgoszcz +12-01-1901 Poznań /Poznań Cmentarz Zasłużonych Wielkopolan/   
638Koehler Konstanty *1878   
639Koehler Krzysztof, Adam *1946 Warszawa    
640Koehler Ludomira, Aleksandra /Garczyńska/ *26-02-1882 Smerzyn pow.Łabiszyn +11-1945 Strzelno   
641Koehler Stanisław *1911 +03-09-2000   
642Koehler Wanda, Romana /Ziołecka/ *29-03-1856 Kościan +25-12-1926 Poznań /Poznań Cmentarz Starofarny/   
643Koehler Witold, Klemens *19-04-1907 Berlin +06-02-1966 Chodzież   
644Koehler Zygmunt, Klaudiusz *07-07-1875 Poznań +4-1941 Trojanów /Trojanow/ Życzyn /   
645Kolczyńska Kazimiera /Nowakowska/ *1936 Inowrocław   
646Kolczyńska Mariola *1959 Inowrocław   
647Kolczyński Marek *1957 Inowrocław   
648Kolczyński Roman   
649Kolczyński Zbigniew *1961 Inowrocław   
650Kołaczyńska Dorota /Umińska/ *1960 Lublin    
651Kołaczyńska Maria /Mydlarz/   
652Kołaczyński Jerzy, Andrzej   
653Kołaczyński Kazimierz   
654Kołaczyński Rafał *1987 Warszawa    
655Kołaczyński Robert  *1990 Warszawa    
656Kołaczyński Wiesław   
657Kołaczyński Zbigniew *1940 Warszawa    
658Konarska Helena /Czermińska/ +przed 1709  
659Konarski Jerzy /Konarski h. Gryf/ +przed 1709  
660Konarski Stanisław, Hieronim Franciszek *30-09-1700 Żarczyce Duże +03-08-1773 Warszawa  
661Konopka Kalina, Maria /Łoś/ *18-11-1911 +04-06-1944  
662Kosińska Maria, Danuta /Leszczyńska/ *1926 Nietyszyn    
663Kossuth ?    
664Kossuth Andrzej    
665Kossuth Maciej *1999    
666Kossuth Magdalena *2000    
667Kossuth Stefania /Prus/ *1934    
668Kossuth Wojciech *1972    
669Kowalska Beata *1973 Inowrocław   
670Kowalska Irena /Nowakowska/ *1947 Inowrocław   
671Kowalski Jerzy   
672Kowalski Robert (Jacek) *1969 Inowrocław   
673Kozłowska Konstancja /Madalińska/ *20-02-1831 Obrowo par.Obrzycko +26-04-1921   
674Kozłowski Ksawery, Stanisław *przed 1870 +01-03-1934   
675Kozłowski Piotr, Ksawery +11-02-1897   
676Kozłowski Stanisław *przed 1870 +30-06-1937   
677Krajcer Elżbieta *1967 Częstochowa   
678Krajcer Paweł   
679Krajcer Piotr   
680Krajcer Stanisław   
681Krajcer Teresa /Jończy/   
682Krajewska Felicja , Maria /Karwowska/   
683Krusińska Katarzyna /Karłowska/ *po 1610   
684Krzycka Michalina /Karłowska/ *około 1868   
685Krzycki Władysław *około 1861   
686Krzysztofowicz Anna /Aksamitowska/ *około 1765  
687Krzyżanowska Elżbieta /Pągowska/ *1777 +10-12-1819  
688Krzyżanowska Marianna *1805  
689Krzyżanowski Józef *1800  
690Krzyżanowski Nemezy *1800  
691Krzyżanowski Stanisław *08-05-1780 +25-10-1828  
692Kubiak Róża /Karłowska/ *1941    
693Kuc Jan *1921 Kozy   
694Kuc Władysława, Anna /Jończy/ *1930 Andrychów   
695Kucharska Alicja /Kabacińska/    
696Kucharska Anna /Kutzner/ *około 1842 + Śrem   
697Kucharska Elżbieta *10-1807 +18-08-1808 Gołębin Stary   
698Kucharska Florentyna, Franciszka Nepomucena /Nawrocka/ *1816 Potulice +przed 1896   
699Kucharska Halina   
700Kucharska Helena /Niesiołowska/ *około 1848 Turew pow.Kościan   
701Kucharska Jadwiga +07-08-1941 Lublin   
702Kucharska Jadwiga, Józefa *1897 Kajetanów k.Giełczwi +05-08-1941 Lublin   
703Kucharska Józefa, Maria *18-03-1840 Piotrowo, par. Głuchowo   
704Kucharska Ludwika *1874 Giełczew +05-12-1930 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
705Kucharska Maria *1871 Giełczew +13-10-1933 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
706Kucharska Pelagia, Matylda *01-03-1846 Brześnica   
707Kucharska Stanisława /Ducka/ *1911 Stara Miłosna +21-03-2003 Warszawa   
708Kucharska Urszula /Małolepsza/ *przed 1782   
709Kucharska Władysława /Nawrocka/ *1847 Wielkopolska +23-05-1929 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
710Kucharska Zofia *1866 +19-03-1929 Warszawa   
711Kucharski Andrzej    
712Kucharski Dariusz    
713Kucharski Franciszek *25-01-1842 Piotrowo, par. Głuchowo +1918 Giełczew   
714Kucharski Henryk *1878 +01-12-1913 Śrem   
715Kucharski Ignacy *08-02-1795 Stary Gołębin +02-10-1849 Brześnica   
716Kucharski Ignacy   
717Kucharski Ignacy, (Jan?) /?/ *około 1766 prawdopod. ok. Humania +10-03-1853 Brześnica   
718Kucharski Ignacy, Jan *19-06-1838 Piotrowo, par. Głuchowo +28-06-1881 Kajetanów k.Giełczwi   
719Kucharski Jacek *1944 Tomaszów Lubelski +01-10-2001 Warszawa   
720Kucharski Jan    
721Kucharski Józef, Antoni *1875 Giełczew +14-11-1937 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
722Kucharski Ksawery, (Henryk) *14-08-1849 Turew pow.Kościan +19-07-1918 Turew pow.Kościan   
723Kucharski Nikodem, Michał *08-09-1836 Piotrowo, par. Głuchowo +09-11-1908 Śrem   
724Kucharski Stefan *1901 Kajetanów k.Giełczwi +28-11-1990 Warszawa   
725Kucharski Tadeusz   
726Kucharski Walerian (Walery) *30-04-1844 Brześnica +30-05-1863 Orchowo   
727Kucharski Witold *1874 +16-06-1886 Niedźwiady   
728Kucharski Zygmunt   
729Kulig Jan   
730Kulig Longina  
731Kupnicka Alicja /Schwenk/ *1970    
732Kurkowska Melania /Cithurus/ *około 1851  
733Kurowicz Ewa /Półtorak/ *29-08-1924 Rybnik +17-06-1966 USA   
734Kurowicz Joanna    
735Kurowicz Roman    
736Kurowicz Virginia    
737Kurowska Aniela, Teofila /Braunek/ *03-08-1805 +07-11-1869   
738Kurowska Helena *1834 +19-04-1837 Chaławy   
739Kurowska Zofia, Ludwika, Marjanna *15-05-1837 Chaławy   
740Kurowski Bolesław *27-12-1832 Sierakowo p.Rawicz   
741Kurowski Dobrosław, Kazimierz, Zygmunt *02-01-1835 Sierakowo p.Łaszczyn   
742Kurowski Walerjan, Paulin, Agaton *13-12-1805 Poznań   
743Kuźba Halina   
744Kuźba Joanna *1982 Poznań    
745Kuźba Józef   
746Kuźba Józefa /Szczechowicz/   
747Kuźba Kazimierz   
748Kuźba Małgorzata /Umińska/ *1954 Poznań    
749Kuźba Stanisław   
750Kuźba Tadeusz *1950 Piotrków Kujawski    
751Kuźba Zofia   
752Kuźba Zygmunt   
753Kwiecińska Wanda /Znaniecka/ *1902 +1989  
754Latalska Elżbieta, Serafina /Radziątkowska/ *1801 Łążki par. Leźnica Wielka +14-07-1869  
755Lehmann Antoni *około 1795  
756Lehmann Genowefa /Jańska/ *1793  
757Lehmann Henryk +25-07-1933   
758Lehmann Maksymilian, Teodor *03-11-1826 Ostrów  
759Lehmann Nepomucena /Konikiewicz/ *1837 Śrem  
760Lehmann Tadeusz +17-07-1919   
761Lehmann Tadeusz, Rafał *14-10-1822 Ostrów +1864 Śrem  
762Lehmann Wanda, Helena /Madalińska/ *24-04-1867 Potarzyca +10-01-1934 Ostrów   
763Lehmann Władysław *około 1862 Śrem +przed 1934   
764Lekan Grzegorz , Stanisław *1978 Chełm    
765Lekan Janina /Umińska/ *1949 Chełm    
766Lekan Stanisław *1948    
767Leszczuk Krystyna, Teresa /Tomaszewska/   
768Leszczuk Zbigniew   
769Leszczyńska Agata *1793   
770Leszczyńska Anna /Borzym h.Kuczaba/ *1795   
771Leszczyńska Antonina *1796   
772Leszczyńska Berta /Zakiewicz/    
773Leszczyńska Elżbieta *1866   
774Leszczyńska Helena *06-04-1898 Jedlno k/Radomska +13-08-1898 Jedlno k/Radomska   
775Leszczyńska Helena /Suzin/ *1896 Nietyszyn + Rosin   
776Leszczyńska Izabela *1825   
777Leszczyńska Jadwiga *1870   
778Leszczyńska Joanna /Czaczkowska/ *1859 Czaczki Wielkie pow. Bielsk Podlaski +16-04-1898 Jedlno k/Radomska   
779Leszczyńska Józefa /Piątkowska/    
780Leszczyńska Krystyna /Zimnoch h.Ślepowron/ *1711 +1761   
781Leszczyńska Ludwika /Mierzwińska h.Ogończyk/ *1745 +1800   
782Leszczyńska Marcjanna /Wąsowicz/ *14-02-1881 Jedlno k/Radomska +01-08-1962 Międzyrzecz   
783Leszczyńska Maria * Targowa Górka    
784Leszczyńska Marianna *1786   
785Leszczyńska Marianna *1830   
786Leszczyńska Marianna /Świerczewska/ *1832   
787Leszczyńska Melania /Żuk/ *30-11-1900 Narejsza (Litwa) +17-02-1979 Węgielnia   
788Leszczyńska Paulina *1829   
789Leszczyńska Teofila *1862   
790Leszczyńska Teresa *1756   
791Leszczyńska Urszula *1864   
792Leszczyńska Wanda /Sperska/ *25-05-1915 Wilno +22-08-1991 Szczecin   
793Leszczyńska Wiktoria *1820   
794Leszczyńska Zofia *1736   
795Leszczyński Andrzej, Kazimierz *1788   
796Leszczyński Carol    
797Leszczyński Czesław *1912 Ptaszkowice k.Łodzi +13-03-1985 Szczecin   
798Leszczyński Dionizy *1779   
799Leszczyński Franciszek * Lesznia pow.Bielsk Podlaski +około 1940 Chełm   
800Leszczyński Franciszek *1740   
801Leszczyński Franciszek, Borgia *1776   
802Leszczyński Hanah *1989 Perth (Australia)    
803Leszczyński Ignacy *1795   
804Leszczyński Izydor *1923   
805Leszczyński Jan *1857   
806Leszczyński Janusz *1922 Chełm +2004 Witby N.Yks   
807Leszczyński Joan     
808Leszczyński Józef *1874   
809Leszczyński Karol *04-11-1931 Gubernia k.Kobrynia +10-1994 Muszkowo   
810Leszczyński Lucjan *1900 Jedlno k/Radomska +5-1945 Syberia   
811Leszczyński Marek *17-09-1950 Września +22-11-2001 Szczecin   
812Leszczyński Mateusz *1783   
813Leszczyński Michał /Leszczyński h.Awdaniec/ *1688 +1758   
814Leszczyński Mieczysław *1921 + Obóz w Oświęcimiu   
815Leszczyński Mikołaj /Leszczyński h.Awdaniec/ *przed 01-12-1750 Lesznia par.Suraż +1813   
816Leszczyński Olgierd *1952 Września    
817Leszczyński Paweł *1790 Lesznia pow.Bielsk Podlaski   
818Leszczyński Sam *1987    
819Leszczyński Stanisław *1899 Jedlno k/Radomska + Rosin   
820Leszczyński Stefan *1950    
821Leszczyński Tadeusz *1915 +1935   
822Leszczyński Wiktor *10-11-1858 Lesznia pow.Bielsk Podlaski + Jedlno k/Radomska   
823Leszczyński Wiktor *1839   
824Leszczyński Wiktor *1926 +10-1943 Zgorzelec   
825Leszczyński Wincenty *1861   
826Leszczyński Wojciech *1743   
827Leszczyński Zbigniew, Aleksander *1925 Nietyszyn +8-1995 Radomsko   
828Leszczyński Zygmunt *07-07-1893 Broniszów par.Mykanów +1940 Katyń   
829Leszczyński Zygmunt *1831   
830Leśkiewicz Marian  +1940 Starobielsk   
831Lewandowska Stanisława /Ziołecka/ *1832 Poznań +1892 Zaniemyśl   
832Lewandowski Julian *1822 +1892   
833Lilpop Matylda, Nepomucena /Sławska/ *16-05-1870 Poznań   
834Lisowska Aniela, Wanda, Anna /Pernaczyńska/    
835Lisowska Katarzyna /Aksamitowska/ *około 1765  
836Lubiatowska Agnieszka /Ciesielska/ *około 1803  
837Lubiatowska Katarzyna +przed 1821  
838Lubiatowska Marianna *około 1749  
839Lubiatowski Andrzej *około 1747 +po 1828  
840Lubiatowski Walenty *około 1791  
841Ludyga ?   
842Ludyga Kazimiera /Palacz/   
843Łabińska Tekla /Karłowska/ *około 1780 +25-10-1843   
844Łopacińska Anna /Figas/Bartkowska/ *około 1813 +przed 1888  
845Łopacińska Apolonia /Zwolińska/ *1850  
846Łopacińska Edyta /Kostrzewa/ * Słońsk   
847Łopacińska Franciszka *08-11-1893 Rzadkwin +04-09-1972 Strzelno  
848Łopacińska Franciszka /Jarzębińska/ *około 1853 +przed 1885  
849Łopacińska Marianna  
850Łopacińska Marianna /Dobroć/ *około 1819 +przed 1849  
851Łopacińska Natalia *1993 Słońsk   
852Łopacińska Rozalia /Ławińska/ *1843  
853Łopacińska Stanisława *28-06-1901 Rzadkwin +11-10-1990 Strzelno /Strzelno/  
854Łopacińska Urszula /Nowakowska/ *1950 Inowrocław   
855Łopacińska Wiktoria /Stopińska/ *1859 + Sukowy  
856Łopaciński Antoni *1854  
857Łopaciński Bogdan, Kazimierz *1942 Strzelno   
858Łopaciński Henryk *18-04-1927 Strzelno + Elmshorn  
859Łopaciński Jan *1850 + Sukowy  
860Łopaciński Kazimierz * Rzadkwin  
861Łopaciński Marcin *około 1822  
862Łopaciński Roch  
863Łopaciński Wojciech *1971 Inowrocław   
864Łoś Alfred *09-05-1896 +1939  
865Łoś August /Łoś h.Dąbrowa/ *15-04-1869 +13-07-1928  
866Łoś Elżbieta *1960    
867Łoś Henryka /Kubiak/    
868Łoś Janusz *01-11-1903 +27-09-1939 Warszawa   
869Łoś Janusz *1961    
870Łoś Leszek, Leon *03-10-1897 +10-03-1965  
871Łoś Magdalena *1969    
872Łoś Marcin *1973    
873Łoś Maria /Zaleska/ *18-03-1876 +02-02-1962  
874Łoś Maria, Halina *08-12-1908  
875Łoś Maria, Stanisława /Madalińska/ *15-11-1906 Dębicz +1953   
876Łoś Stanisław *1939    
877Łoś Stefan *19-07-1901 Bobin pow. pińczowski +09-03-1955 Wrocław  
878Łoś Tadeusz *24-06-1905 +09-08-1960  
879Łukowiak Katarzyna    
880Łukowiak Magdalena    
881Łukowiak Maria, Alicja /Braunek/ *1950    
882Łukowiak Tomasz    
883Łukowska Elżbieta /Sikorska/ *1956    
884Łukowski Jan *1954    
885Łukowski Michał *1986    
886Maciejewski     
887Maciejewski Antoni, Kajetan *2005 Warszawa    
888Madalińska Florentyna (Franciszka), Marianna *29-04-1842 Chlewiska par. Kaźmierz +06-06-1886   
889Madalińska Helena *24-10-1870 Potarzyca +11-11-1870 Potarzyca   
890Madalińska Helena /Przychodna/ *07-10-1898 +21-01-1973 Śrem   
891Madalińska Izabela *30-01-1915 Chłapowo +01-04-1991 Szamotuły   
892Madalińska Izabela, Bronisława /Karłowska/ *29-08-1887 Mystki +07-03-1973 Szamotuły   
893Madalińska Jadwiga +1925   
894Madalińska Janina, Jadwiga *13-05-1913 Turew pow.Kościan +16-12-1953 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
895Madalińska Julianna /Lubiatowska/ *około 1829 Dubin ?   
896Madalińska Kordula /Sośnicka/ *01-10-1840 Borek +02-05-1909 Dębicz /Mączniki/   
897Madalińska Krystyna /Drecka/ *13-03-1926 Tuczno +19-02-2007 Warszawa   
898Madalińska Leokadia /Sokołowska/ *11-12-1922 + Australia   
899Madalińska Ludwika, Florentyna /Kucharska/ *03-04-1849 Brześnica +19-02-1941 Bydgoszcz /Śrem/   
900Madalińska Maria, Janina, Małgorzata /Karłowska/ *12-07-1885 Mystki +08-03-1965 Środa /Mączniki/   
901Madalińska Maria, Ludwika *17-11-1878 Śrem +12-01-1881   
902Madalińska Marjanna *1862 Szczepankowo +29-04-1864 Szczepankowo   
903Madalińska Nepomucena, Joanna /Billewicz (Bilewicz)/ *około 1801 +15-03-1865 Poznań   
904Madalińska Petronella, Franciszka *26-05-1820 Świerczyna +10-06-1886 Orchowo   
905Madalińska Tekla /Graczyk/ *21-09-1897 Chełmno +1983 Bydgoszcz   
906Madalińska Teofila, Weronika *25-03-1825 Wyciążkowo par.Leszno   
907Madalińska Wanda /Kucharska/ +18-02-1936   
908Madalińska Wanda *1913 +11-07-1975 Szamotuły /Szamotuły/   
909Madalińska Wiktoria /Morawska/ *17-12-1874 Gniezno +06-09-1957 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
910Madalińska Wiktoria /Skotnicka/ *1762   
911Madalińska Zofia *13-04-1909 Sieradz +03-04-1910 Sieradz   
912Madalińska-Ralton Czesława, Maria /Madalińska/ *1952 Wellington (Nowa Zelandia)    
913Madaliński Aleksander *1921 +1989 Warszawa   
914Madaliński Antoni *08-11-1888 +06-07-1952 Śrem   
915Madaliński Antoni , Józef *1739 +19-07-1804 Borowe   
916Madaliński Ignacy, Nepomucen *25-11-1838 Chlewiska par. Kaźmierz +13-05-1912 Śrem   
917Madaliński Józef *29-01-1880 Dębicz   
918Madaliński Józef +1943   
919Madaliński Józef *06-01-1829 Obrowo par.Obrzycko +05-11-1902 Dębicz /Mączniki/   
920Madaliński Józef /Madaliński h.Laryssa/ *1794 +26-12-1863 Szczepankowo /Ostroróg/   
921Madaliński Juliusz (Julian), Antoni *22-05-1833 Obrowo par.Obrzycko   
922Madaliński Kazimierz *12-01-1869 Środa +08-08-1960 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
923Madaliński Kazimierz, Jan *10-03-1912 Sieradz +05-09-1939   
924Madaliński Ludwik, Ignacy *24-01-1869 Potarzyca +26-06-1889 Dębicz /Mączniki/   
925Madaliński Marcin *około 1790 +1854   
926Madaliński Mikołaj, Xawery, Stanisław *20-12-1797 Mirosławice +1866   
927Madaliński Stanisław *08-11-1929 Śrem +19-01-1995 Śrem /Śrem/   
928Madaliński Stanisław *28-04-1823 Wyciążkowo par.Goniębice pow.Leszno   
929Madaliński Stanisław, Józef *25-01-1913 Dębicz +20-10-1939 Środa   
930Madaliński Stanisław, Konstanty *06-11-1871 Potarzyca +24-10-1937 Poznań /Mączniki/   
931Madaliński Stefan I *05-10-1865 Potarzyca +27-03-1876 Śrem   
932Madaliński Stefan II, Włodzimierz *18-11-1877 Dębicz +10-06-1917 Poznań /Mączniki/   
933Madaliński Tadeusz *17-10-1870 Brzeźnica +23-04-1952 Bydgoszcz /Śrem/   
934Madaliński Walerian, Mikołaj *01-12-1821 Niepruszewo   
935Madaliński Władysław (Marian), Ignacy *15-08-1914 +04-05-2005 Australia   
936Madaliński Władysław, Ksawery *03-12-1881 Śrem +13-12-1971 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
937Madaliński Zygmunt *15-07-1875   
938Makowska Ewa /Wilczewska/ *1957 Klukowicze   
939Makowska Wiktoria  
940Makowski Józef  
941Malinowska Hanna /Marciniak/ *1962 Bydgoszcz   
942Malinowska Joanna *1998   
943Malinowski Krzysztof *1988   
944Malinowski Marian  *1958   
945Małach Marianna /Nawrocka/  
946Małota Andrzej *10-10-1929 +18-11-1996   
947Małota Felicja /Daszewska/ *1925 Rybnik    
948Marciniak Alfons *1936 Gniezno   
949Marciniak Melania /Jendryczka/ *1935 Bydgoszcz   
950Markowska Maria /Gółkowska/ *1936 +2013   
951Markowski Andrzej    
952Markowski Robert     
953Maśluch Joanna, Elżbieta /Umięcka/ *19-11-1963 Warszawa +09-04-2011   
954Mellerowicz Antoni *1800   
955Mellerowicz Urszula /Kucharska/ *1803   
956Mełnicka Julianna *1984 Brodnica   
957Mełnicka Maria /Wilczewska/ *1930 Brodnica   
958Mełnicka Maria, Magdalena /Żuchniewska-Nadolska/ *1956 Kowalewo   
959Mełnicka Maryla /Nadolska/ *1961 Rypin   
960Mełnicka Zuzanna *1984 Brodnica   
961Mełnicki Filip *1980 Brodnica   
962Mełnicki Jacek, Maria  *1959 Brodnica   
963Mełnicki Jan, Kazimierz *10-01-1916 Toruń +07-09-1993 Brodnica  
964Mełnicki Jan, Mateusz *1981 Brodnica   
965Mełnicki Jan, Roch *1956 Brodnica   
966Mełnicki Mieczysław, Jacek *1958 Brodnica   
967Męczyńska Konstancja /Leszczyńska/ *1878 Lesznia pow.Bielsk Podlaski +1958 Chełm   
968Męczyński Antoni *1866 +1916 Warszawa   
969Męczyński Tadeusz *1911 +1995 Geteborg   
970Michałek Janusz    
971Michałek Joanna /Smykowska/    
972Michałek Mateusz *2007    
973Michniewicz Dorota /Speichert/ *1951    
974Michniewicz Jan *1949    
975Michniewicz Jerzy *1988    
976Michniewicz Karol *1976    
977Michniewicz Magdalena /Pawłowska/ *1976    
978Michniewicz Maria *2009    
979Michniewicz Piotr *2005    
980Mickiewicz Adam, Antoni *23-06-1954 Bojadła +01-12-2007 Sulechów   
981Mickiewicz Leon *08-04-1921 Wilno +06-04-1957 Poznań   
982Mieczkowska Antonina /Znaniecka/ *1896 +1976  
983Mielcarek Elżbieta    
984Mielcarek Grzegorz  *1983    
985Mielcarek Irena /Smykowska/ *1957    
986Mielcarek Ireneusz    
987Mielcarek Jan    
988Mielcarek Jarosław    
989Mielcarek Justyna    
990Mielcarek Magdalena    
991Mielcarek Marcin *1979    
992Mielcarek Marian  +11-2014   
993Mielcarek Marzena    
994Mielcarek Sylwia    
995Mielcarzewicz Aleksy   
996Mielcarzewicz Kornelja, Ludwina /Czochron/ *01-11-1810 Sepno par.Sobota  +06-07-1877 Gądki   
997Mielcarzewicz Roch *około 1800   
998Milewska Elżbieta *1897 +1935  
999Milewska Ewa *1892  
1000Milewska Halina *1889 +1961  
1001Milewska Halina (Helena), Marja, Emilja /Braunek/ *25-05-1894 Babin +12-02-1980 Winnipeg    
1002Milewska Józefa /Sarnowska/ *1818 +1895 Berlin  
1003Milewska Lucyna *1889 +1920  
1004Milewska Maria /Sęcka/ *1866 +1917  
1005Milewska Maria /Bobrzyńska/  
1006Milewska Paulina *1896 +1956  
1007Milewska Stefania /Wierusz-Kowalska/ *1864 +1915  
1008Milewska Wanda, Antonina, Prakseda *30-09-1861 Poznań +22-07-1942 Kórnik  
1009Milewska Zofia *1891  
1010Milewski Alfred *1893 +1959  
1011Milewski Bronisław *1853 +26-10-1926  
1012Milewski Jan *1894 +1964  
1013Milewski Janusz, Krystyna, Witold *17-04-1887 Kijewo +22-07-1952 Poznań   
1014Milewski Józef *1859 +1916  
1015Milewski Józef, (Inek) *10-04-1892 +4-1940 Katyń  
1016Milewski Kazimierz *1849 +30-01-1930 Poznań  
1017Milewski Ludwik *1851 +1900  
1018Milewski Stanisław *1856 +1921  
1019Milewski Witold *1891 +1931  
1020Milewski Witold, Franciszek *04-10-1817 Poznań +19-04-1889 Poznań  
1021Misztal Jacek *1962 Wrocław    
1022Misztal Stefan *1929 +1985 Wrocław   
1023Misztal Teresa, Marta, Irena /Karłowska/ *1930 Mystki    
1024Moczyńska Maja, Weronika *2002 Bydgoszcz    
1025Moczyński Maciej, Dawid *1978 Świecie    
1026Mondal Andrzej *1957    
1027Mondal Małgorzata /Misztal/ *1957    
1028Mondal Mariusz *1989 Wrocław    
1029Moraczewska Katarzyna /Ługowska/ *około 1784   
1030Moraczewska Walentyna, Teofila *05-02-1818 Nieczajna par. Objezierze  
1031Moraczewski Aleksander *około 1792  
1032Moraczewski Anastazy *1817 Nieczajna par.Objezierze +13-12-1817 Nieczajna par. Objezierze  
1033Morawska Barbara *1918   
1034Morawska Bogumiła, Zofia /Rubach/ +17-11-1938 Bydgoszcz /Gniezno/  
1035Morawska Irena /Baranowska/  
1036Morawska Irena /Adamska/ *02-09-1888 Poznań +15-11-1963 Witkowo  
1037Morawska Jadwiga *1918 Jutrosin   
1038Morawska Jolanta *1922   
1039Morawska Krystyna *1915   
1040Morawska Magdalena /Bielawska/ *około 1850 +17-10-1892 Gniezno  
1041Morawska Maria *1917   
1042Morawska Weronika /Begale/ *11-01-1888 Rozdrażew +12-01-1972 Poznań  
1043Morawski Czesław +26-11-1954 Jarocin  
1044Morawski Jan *5-1926 +27-09-1944 Warszawa  
1045Morawski Jan, Kanty *około 1836 +05-03-1905 Śrem  
1046Morawski Kazimierz *24-02-1884 Gniezno +10-08-1934 Witkowo  
1047Morawski Mieczysław  
1048Morawski Stanisław, Jan *11-10-1916 Jutrosin +25-08-1971 Poznań  
1049Morawski Stefan *1873 Gniezno +01-08-1930 Bydgoszcz /Gniezno/  
1050Morawski Wacław *09-09-1877 +11-11-1948 Poznań  
1051Muentzberg Daniel, Jakub  
1052Muentzberg Marcjanna, Barbara /Jelnicka/  
1053Myczkowska Elżbieta, Krystyna, Kazimiera /Czochron/ *01-04-1920 Goślub par. Piątek +22-03-1996 Szczecin   
1054Myczkowski Klemens *1921 Bielsko     
1055Nadolska Barbara /Rucińska/   
1056Nadolska Katarzyna, Maria /Mełnicka/ *1966 Brodnica   
1057Nadolska Łucja /Antczak/   
1058Nadolska Marta *1987 Brodnica   
1059Nadolski Jan   
1060Nadolski Kacper *1990 Brodnica   
1061Nadolski Piotr *1967 Rypin   
1062Nadolski Teodor   
1063Napieraj Aleksandra *2012    
1064Napieraj Monika /Poraj-Dobrzelewska/ *1975    
1065Napieraj Paweł *1977    
1066Napieraj Piotr *2003    
1067Nawrocka Barbara, Józefa Rozalia *1821  
1068Nawrocka Katarzyna /Madalińska/ *przed 1798 +po 1840  
1069Nawrocka Kazimiera  
1070Nawrocka Regina /Woźny/  
1071Nawrocka Teofila /Piątkowska/ *około 1827  
1072Nawrocki Franciszek *06-01-1824 Cykówko +07-10-1897 Kórnik  
1073Nawrocki Jan *przed 1782 +05-06-1865 Brześnica  
1074Nawrocki Józef *1814 Potulice  
1075Nawrocki Maciej *około 1752 +1825 Potulice  
1076Nawrocki Michał *1793  
1077Nawrocki Paweł *około 1801  
1078Nicholson Franciszek /Niezgódka/ *1920   
1079Niemirycz Aleksandra    
1080Niemirycz Aleksandra *1955    
1081Niemirycz Andrzej *21-03-1923 Dolin +20-06-1987 Prząśnik pow.Legnica   
1082Niemirycz Krzysztof    
1083Niemirycz Maciej *1947    
1084Niemirycz Magdalena /Dąbrowska h.Kuszaba/ *25-05-1923 +24-07-2001   
1085Niemirycz Stanisław *1892 +1950   
1086Niemirycz Stanisław *1951 +1998   
1087Niemirycz Zofia /Karpińska/ *1896 +11-01-1986   
1088Niesiołowska Konstancja /Piątkowska/ *około 1825  
1089Niesiołowski Ignacy *około 1822  
1090Niezgódka Anna /Grabowska/ *1977   
1091Niezgódka Arkadiusz *1974 Bydgoszcz   
1092Niezgódka Czesław *1948 Bydgoszcz   
1093Niezgódka Czesław *7-1918 +02-09-2007 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Wiślana)/  
1094Niezgódka Grażyna /Dworak/ *1951 Warszawa   
1095Niezgódka Ignacy  
1096Niezgódka Janina *około 1930 +około 1962  
1097Niezgódka Krystian *2007 Bydgoszcz   
1098Niezgódka Maria /Jendryczka/ *1925   
1099Niezgódka Mateusz *2004 Bydgoszcz   
1100Niezgódka Stefan *około 1923 +około 1950  
1101Niezgódka Weronika /Bojanowska/ * Bojanowo k/Poznania  
1102Nn     
1103Nn Andrzej  
1104Nn Katarzyna *1941    
1105Notopulos Aleksandra *1988 Kraków    
1106Notopulos Aleksandra, Ludwika /Galińska/ *19-04-1923 Baszkowo +29-06-1980 Kraków   
1107Notopulos Aleksandros *2006 Kraków    
1108Notopulos Aneta /Wróblewska/ *1983 Warszawa    
1109Notopulos Barbara /Baranik/ *1964 Kraków    
1110Notopulos Georgios *1963 Kraków    
1111Notopulos Konstantynos *1956 Kraków    
1112Notopulos Lukas *1979 Kraków    
1113Notopulos Małgorzata /Salamon/ *1956 Kraków    
1114Notopulos Natalija *1991 Ateny    
1115Notopulos Nikos *05-05-1917 Karditsa Grecja +30-08-1988 Kraków   
1116Notopulos Stella *2010    
1117Nowak Bonifacy *19-07-1927 Chraplewo +21-04-2005 /Brody/   
1118Nowak Emilia /Janowicz/ *1867  
1119Nowak Franciszka /Bagrowska/  
1120Nowak Franciszka, Maria /Borowiak/ *około 1835  
1121Nowak Kazimierz *14-01-1864 Ojrzanowo +27-02-1964 Bydgoszcz  
1122Nowak Maciej *około 1822 par. Łabiszyn  
1123Nowak Maria *1870 Ojrzanowo  
1124Nowak Teresa, Maria /Paliszewska/ *1925 Hutka    
1125Nowak Wojciech *1867 Ojrzanowo  
1126Nowakowska Joanna /Łosińska/ *1916 +1986  
1127Nowakowska Małgorzata    
1128Nowakowska Maria /Braunek/ *16-07-1899 Babin +1961   
1129Nowakowska Maria /Mikuś/    
1130Nowakowski Bronisław +1976   
1131Nowakowski Jerzy    
1132Nowakowski Kazimierz *1905 +1974  
1133Nowakowski Maciej    
1134Nowicka Dorota *1962 Śrem    
1135Nowicka Małgorzata /Małecka/    
1136Nowicka Maria /Madalińska/ *25-06-1928 Śrem +2016 Śrem   
1137Nowicki Dawid *1982    
1138Nowicki Mikołaj *1989    
1139Nowicki Stanisław *4-1934 Borek +04-12-2003 Śrem /Śrem/   
1140Nowicki Wojciech, Michał *1959 Śrem    
1141Nowosielska Anna /Karłowska/    
1142Obrąpalska Paulina /Milewska/ *1847 +1926  
1143Ogińska Antonina /Umińska/ *około 1861 Kłodawa ?   
1144Ogiński Adam *około 1858   
1145Olewińska Agnieszka  *1979    
1146Olewińska Małgorzata /Karłowska/ *1953 +2004   
1147Olsen Alf  *1945    
1148Olsen Ewa /Speichert/ *1947    
1149Olsen Henning *1978    
1150Osłowska Anna /Karłowska/ *przed 1688 +przed 1717   
1151Ossowska Bożena, Maria /Łoś/ *1936 Warszawa    
1152Ossowski Zygmunt *1930    
1153Palacz Jan   
1154Palacz Stanisława, Maria /Wicherska/ *05-06-1872 Potarzyca +31-01-1950 Bydgoszcz   
1155Palacz Stefan   
1156Palacz Tadeusz   
1157Paliszewska Aleksandra, Maria *28-01-1923 Hutka +03-08-2010 Sulechów   
1158Paliszewska Grażyna    
1159Paliszewska Irena , Marja /Braunek/ *27-04-1896 Babin +14-03-1971 Sulechów /grobowiec rodzinny Lubasz k.Czarnkowa/   
1160Paliszewska Krystyna /Twardyewicz/ *1931 Kraków    
1161Paliszewska Maria /Wyssogota-Zakrzewska/ *03-08-1854 Osiek  +28-04-1931 Gębice  
1162Paliszewski Mirosław, Kiejstut *1946 Poznań    
1163Paliszewski Stefan *05-02-1883 Hutka +15-02-1953 Sulechów /grobowiec rodzinny Lubasz k.Czarnkowa/   
1164Paliszewski Stefan    
1165Paliszewski Witold, Tadeusz *18-09-1921 Hutka +01-12-2006 Swarzynice /Klenica/   
1166Paliszewski Władysław *28-12-1845 Gębice +05-09-1908 Gębice  
1167Paszkiewicz Anna    
1168Paszkiewicz Edmund    
1169Paszkiewicz Konrad +2001 Mablethorpe   
1170Paszkiewicz Wanda    
1171Paszkiewicz Władysława /Leszczyńska/ *1924 +około 2001 Mablethorpe   
1172Pernaczyńska Joanna /Koehler/ *1887   
1173Pernaczyńska Wanda    
1174Pernaczyński Stanisław *11-04-1872 Września +1930 Poznań   
1175Pernaczyński Stanisław, Marian     
1176Piątkowska Elżbieta /Orwatoska/ *przed 1775  
1177Piątkowska Paulina /Krysztofowicz/ *około 1803  
1178Piątkowski Kazimierz *przed 1772  
1179Piątkowski Michał *około 1792  
1180Pietrzak Antoni    
1181Pietrzak Barbara /Smykowska/    
1182Pietrzak Kamila    
1183Pietrzak Rafał    
1184Plichowska Marianna /Aksamitowska/ *około 1765  
1185Polaszek Danuta, Kazimiera /Galińska/ *28-01-1925 Wyskoć +16-12-2003 /Wyskoć/   
1186Poraj-Dobrzelewska Anna *1957    
1187Poraj-Dobrzelewska Elżbieta /Borczuk/ *1946    
1188Poraj-Dobrzelewska Krystyna /Gółkowska/ *1923 +1996   
1189Poraj-Dobrzelewska Marzena /Kalinka/ *1968    
1190Poraj-Dobrzelewski Jerzy *1910 +1972   
1191Poraj-Dobrzelewski Marcin *1970    
1192Poraj-Dobrzelewski Mikołaj *2006    
1193Poraj-Dobrzelewski Wojciech *1948    
1194Pospieszny Barbara /Michniewicz/ *1979    
1195Pospieszny Krzysztof *1974    
1196Pospieszny Stanisław *2010    
1197Pospieszny Zofia *2007    
1198Potempa Ewa, Małgorzata /Koehler/ *1944 Warszawa    
1199Pozdniakow Andrzej *1978 Warszawa    
1200Pozdniakow Andrzej *1945 Warszawa    
1201Pozdniakow Katarzyna /Prądzyńska/ *1949 Łódź    
1202Półtarowicz Agnieszka     
1203Półtarowicz Danuta /Bednarska/    
1204Półtarowicz Jan /Półtorak/ *27-01-1927 Rybnik +23-12-1993 Katowice   
1205Półtarowicz Joanna *1991    
1206Półtarowicz Krzysztof *1994    
1207Półtarowicz Mariusz *1960    
1208Półtorak Aniela /Rożańska/ *19-09-1899 +15-03-1985 Katowice   
1209Półtorak Antoni   
1210Półtorak Hilda    
1211Półtorak Krzysztof *13-01-1926 Rybnik +2008 Londyn   
1212Półtorak Michael *1968    
1213Półtorak Nicolas *1970    
1214Prądzyńska Halina, Kordula /Madalińska/ *17-06-1911 Dębicz +14-07-2005 Opacz k/Warszawy   
1215Prądzyńska Magdalena /Wiktor/ *1948    
1216Prądzyński Andrzej *29-11-1917 Kościerzyn par.Charłupia Mała +06-10-1981 Warszawa   
1217Prądzyński Stanisław *1944 Warszawa    
1218Prus Alojzy *29-01-1877 Grabownia k.Rybnika +po 1940 Kazachstan  
1219Prus Franciszek  
1220Prus Ignacy  
1221Prus Jadwiga /Ficek/  
1222Prus Joanna    
1223Prus Krzysztof    
1224Prus Lucyna (Lola), Gdańsk /Rożańska/ *30-06-1898 +około 1982 Katowice   
1225Prus Michał *1937    
1226Prus Mirosława /Zając/    
1227Prus Tadeusz *1930    
1228Prus Wincenty *1902 +po 1945   
1229Prusinowska Helena /Karłowska/ *po 1620 +po 1674   
1230Prusinowski Jan    
1231Prusinowski Stanisław +przed 1674   
1232Przetocka Helena, Elżbieta /Konarska/  
1233Przetocki Maciej  
1234Przybysz Halina /Sołtan/ *1951 Węgielnia    
1235Puciło Marianna /Żychlińska/ *1991 Warszawa    
1236Puciło Mateusz    
1237Radziątkowska Anna /Starzyńska/ *przed 1785 +26-07-1849 Kuchary, par. Topola Krolewska  
1238Radziątkowska Apolonia *1784 Łążki par. Leźnica Wielka  
1239Radziątkowska Tekla, Katarzyna *4-1776 Różyce Żmijowe par. Leźnica Wielka  
1240Radziątkowska Wiktoria /Łyszczyńska/ *przed 1760  
1241Radziątkowski Filip Jan, Nepomucen *5-1778 Różyce Żmijowe par. Leźnica Wielka +21-03-1851 Łęczyca  
1242Radziątkowski Józef *przed 1755  
1243Radziątkowski Karol, Tymoteusz *1804 Łążki par. Leźnica Wielka  
1244Radziątkowski Maciej *1781 Łążki par. Leźnica Wielka  
1245Ralton Alexander, Wiliam *1989    
1246Ralton Malcolm    
1247Rapacka Jadwiga, Teodora /Chełmicka/ *1852   
1248Rintopf Mieczysław    
1249Rolińska Ludwika /Karłowska/ *około 1870   
1250Romo di Roma Barbara, Anna /Dytnerski/ *1948    
1251Rościszewska Anna, Halina /Dąbrowska/ *1927    
1252Rościszewska Zofia /Braunek/ *1903 +1996   
1253Rościszewski Paweł, Antoni *1928    
1254Rościszewski Stefan *1894 +1941   
1255Rożańska Eliza /Bartkowiak/    
1256Rożańska Helena *1949    
1257Rożańska Helena, Faustyna /Braunek/ *15-02-1871 Pogrzybów +05-06-1952 Katowice   
1258Rożańska Jadwiga /Drojecka/ *15-10-1836 Chłapowo  
1259Rożańska Maria *1951    
1260Rożański Andrzej (Tutu) *30-09-1908 Gliwice +po 1980 Londyn   
1261Rożański Marian  *02-07-1864 Padniewo pow.Mogilno +10-05-1927 Lubliniec   
1262Rożański Stanisław   
1263Rożański Stanisław, Kostka *około 1831 +27-10-1894 Padniewo pow.Mogilno  
1264Rożański Zygmunt *około 1860  
1265Rubrycka Maria /Galińska/ *14-11-1921 Poznań +22-12-2015   
1266Rubrycki Edmund *15-10-1910 Mościszki +15-10-1984 Lwówek   
1267Rubrycki Grzegorz  *17-11-1949 Śmigiel +6-2012   
1268Rubrycki Wojciech *1946 Wonieść    
1269Rudnicka Zofia, Honorata /Znaniecka/ *1867  
1270Rydz Monika /Smykowska/ *1936    
1271Rydz Stefan   
1272Rymarkiewicz Jan *przed 1825 +1889   
1273Rymarkiewicz Wiktoria /Ziołecka/ *około 1813   
1274Ryżak Halina, Teresa /Borowa/ *1951 Poznań    
1275Rzyska Zofia /Milewska/ *1891 +1979  
1276Sielecka Izabela /Speichert/    
1277Sielecki Andrzej    
1278Sielecki Juliusz    
1279Sikorska Aleksandra /Chełmicka/ *1923 +22-10-2005 Bydgoszcz   
1280Sikorska Anna *1993    
1281Sikorska Grażyna /Pytla/    
1282Sikorska Hanna /Buchaniec/    
1283Sikorska Zofia /Siekańska/ *1958    
1284Sikorski Edmund *1915 +1993 Bydgoszcz   
1285Sikorski Krzysztof *1988    
1286Sikorski Olgierd *1954    
1287Sikorski Paweł *1980    
1288Sikorski Ryszard *1958    
1289Sikorski Wojciech *1984    
1290Sławska Konstancja, Tekla, Wiktoria /Ziołecka/ *17-03-1848 Poznań +22-05-1913   
1291Sławski Roger, Stanisław *24-03-1871 Poznań +1963   
1292Sławski Stanisław *1841 +09-09-1913   
1293Sławski Stanisław *11-12-1881 Poznań +09-03-1943 Oświęcim   
1294Smoleńska Jadwiga /Karłowska/ *przed 1770   
1295Smykowska Anna /Kowalska/    
1296Smykowska Danuta    
1297Smykowska Lucyna    
1298Smykowska Marianna (Maria) /Walczak/ *około 1835   
1299Smykowska Regina + /Orchowo/   
1300Smykowska Teresa    
1301Smykowska Wiktoria /Burzyńska/ *17-10-1878 Bielsko par.Ostrowo Mogileńskie   
1302Smykowska Zofia /Łopacińska/ *28-03-1921 Strzelno +21-12-1991 Bydgoszcz /Strzelno/   
1303Smykowska Zofia    
1304Smykowski Franciszek    
1305Smykowski Jakub  *29-07-1871 Orchowo   
1306Smykowski Jan    
1307Smykowski Józef *około 1835 +przed 1897   
1308Smykowski Krzysztof    
1309Smykowski Seweryn   
1310Smykowski Tomasz    
1311Smykowski Walerian *30-11-1920 Orchowo +14-02-1962 Strzelno /Strzelno/   
1312Sołtan Helena /Leszczyńska/ *01-01-1920 Lipki k.Warszawy +21-06-1994 Szczecin   
1313Sołtan Irena *28-01-1944 Kobryń +15-09-1945 Kobryń   
1314Sołtan Stanisław *25-09-1916 Barszcze +09-02-1988 Szczecin   
1315Sosnowska Józefa /Madalińska/ *około 1800 +1853   
1316Sośnicka Tekla *6-1835 Kolnice par.Nowe Miasto  
1317Sośnicka Wiktoria /Radoszewska/ *około 1809 +26-01-1882 Koszkowo par.Borek  
1318Sośnicki Jakub (Józef) *około 1803  
1319Sośnicki Maksymilian *20-01-1837 Kolnice par.Nowe Miasto +02-02-1838 Kolnice par.Nowe Miasto  
1320Sośnicki Piotr, Paweł *6-1833 Góra +18-09-1883 Koszkowo par.Borek  
1321Speichert Adam    
1322Speichert Aniela /Szumska/ *09-09-1890 +20-12-1978   
1323Speichert Arianna /Zintgraf/    
1324Speichert Dorota *1977    
1325Speichert Grażyna /Bartylak/ *1950    
1326Speichert Jan    
1327Speichert Janina /Szumska/   
1328Speichert Jerzy    
1329Speichert Krystian *1984    
1330Speichert Krzysztof *07-07-1926 +29-03-1991   
1331Speichert Ksawery    
1332Speichert Ksawery    
1333Speichert Leon    
1334Speichert Maciej *1950    
1335Speichert Marian     
1336Speichert Mieczysław *21-01-1884 +10-12-1927   
1337Speichert Stefania /Dembińska/ *09-07-1913 +23-01-1993   
1338Speichert Władysław    
1339Stasiak Jan  
1340Stasiak Stanisława /Nowak/ *1899 Ojrzanowo +1968  
1341Stelągowska Eleonora /Wasilewska/   
1342Stelągowski Henryk   
1343Stopińska Agata /Polaszek/ * Gostyń ?  
1344Stopińska Maria /Bocińska/ *1863  
1345Stopiński Michał +około 1886  
1346Stopiński Walerian *1866  
1347Strauch  *1932 Warszawa   
1348Strauch Teresa /Wojtkowska/ *1932 Poznań +1985 Pruszków  
1349Sucholas Danuta /Mielcarek/ *1987    
1350Sucholas Nikodem *2014    
1351Sucholas Radosław *1983    
1352Szamrak Irena (Ina), Maria /Wicherska/ *03-04-1901 Krotoszyn +09-10-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
1353Szamrak Jan, Mieczysław *27-12-1898 Poznań +04-05-1976 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
1354Szatkowska Aleksandra, Maria    
1355Szatkowska Anna /Kociszewska/ *21-01-1921 Kościeliska Nowe +01-10-2008 Lublin   
1356Szatkowska Karolina, Anna    
1357Szatkowska Małgorzata, Zofia /Wiśniewska/    
1358Szatkowska Stanisława, Aniela /Kucharska/ *02-05-1881 Giełczew +08-01-1947 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
1359Szatkowski Dawid, Stanisław    
1360Szatkowski Jakub, Jan    
1361Szatkowski Jerzy, Józef *20-03-1921 Lublin +18-06-1979 Lublin /Lublin, cmentarz przy Lipowej/   
1362Szatkowski Jerzy, Ludwik *1957    
1363Szatkowski Nikodem, Jerzy    
1364Szatkowski Stanisław *1889 Lwów   
1365Szlagowska Aleksandra, Benigna /Karłowska/ *09-10-1897 +1970   
1366Szlagowski Jan, Nepomucen *30-04-1892 +1944 Warszawa   
1367Sznajder Janina /Nowakowska/ *1942 Inowrocław +2005 Inowrocław  
1368Sznajder Zbigniew   
1369Szuman Helena, Katarzyna Kordula /Braunek/ *01-12-1842 Wieszkowo par.Lubiń +21-07-1916 Poznań   
1370Szuman Norbert *1829 +16-02-1897   
1371Szumska Irena +31-07-2015   
1372Szumska Kazimiera /Braunek/ *24-05-1863 Bojanice   
1373Szumska Zofia /Gółkowska/    
1374Szumski Maciej    
1375Szumski Tadeusz   
1376Śliwińska Katarzyna /Wojciechowska/ *1976 Biała Podlaska    
1377Śliwińska Krystyna /Umińska/ *1943 Chełm    
1378Śliwińska Paulina *1997 Biała Podlaska    
1379Śliwiński Filip *2010 Bristol    
1380Śliwiński Krzysztof *1979 Biała Podlaska    
1381Śliwiński Wiesław *1943 Chełm    
1382Świerczyk Aleksandra /Niezgódka/ *1984 Bydgoszcz   
1383Świerczyk Janusz *1984 Bydgoszcz   
1384Święcicka Aleksandra, Konstancja Marja /Braunek/ *15-02-1796 Grudna par.Rogoźno   
1385Święcicka Michalina /Korytowska/    
1386Święcicki Antoni, Emil, Jan *08-03-1823 Gorzyczki +03-10-1871 Dębina las par. Wiry   
1387Święcicki Ignacy   
1388Święcicki Józef, Dominik, Antoni *16-03-1822 Gorzyczki +20-07-1837 Oczkowice   
1389Święcicki Tadeusz, Xawery, Florian *26-08-1826 Oczkowice   
1390Święcka Bianka *2005    
1391Święcka Elżbieta    
1392Święcka Iga /Kołtan/ *1981    
1393Święcka Joanna, Alicja *2009    
1394Święcka Joanna, Magdalena /Bruzda/ *1978    
1395Święcka Magdalena *1975    
1396Święcka Róża, Małgorzata /Speichert/ *1949    
1397Święcka Teresa /Szumska/    
1398Święcki Janusz *1981    
1399Święcki Jerzy    
1400Święcki Piotr *1948    
1401Święcki Piotr    
1402Święcki Stefan *1979    
1403Tabaczyńska Władysława /Znaniecka/ *1853 +1919  
1404Taczanowska Wanda /Chełmicka/ *1897 +1978   
1405Taczanowski Kazimierz *20-02-1891 +02-01-1948   
1406Tańska Barbara /Małecka/    
1407Tańska Zofia /Szumska/ +12-07-2015   
1408Tański Jerzy    
1409Tański Józef    
1410Thielemann Izabela /Brzeska/ *1922    
1411Thielemann Przemysław    
1412Thielemann Włodzimierz    
1413Tomaszewska Agnieszka /Bilewicz/ *około 1800 Świerczyna ? +po 1845  
1414Tomaszewska Helena /Lehmann/ *1860 Śrem  
1415Tomaszewska Maria, Zofia /Buchowska/   
1416Tomaszewska Monika, Anna *1948    
1417Tomaszewska Wanda, Elżbieta, Teresa /Milewska/ *1922 Jarosławiec     
1418Tomaszewska-Ołdak Ewa, Maria Krystyna /Tomaszewska/ *1946 Bydgoszcz    
1419Tomaszewski Jan *1860  
1420Tomaszewski Jan, Krzysztof *1952    
1421Tomaszewski Mieczysław, Aleksander *1921    
1422Tomaszewski Paweł, Andrzej *1951    
1423Tomaszewski Tadeusz, Jan, Ludwik *1889  
1424Trafas Jadwiga /Karłowska/ *1911 +1983   
1425Trzebińska Helena /Karłowska/ *23-12-1847 +11-06-1933 Będzitowo /Lisewo Kościelne/   
1426Trzebińska Julia /Karłowska/ *27-11-1809 Dobiejewo +25-01-1879 Będzitówko   
1427Trzebińska Róża /Karłowska/   
1428Trzebiński Erazm *około 1848 +10-08-1913 Będzitowo   
1429Trzebiński Gabriel *przed 1780   
1430Trzebiński Ignacy *około 1801 Będzitowo +1865 Będzitowo   
1431Trzebiński Jan *po 1831   
1432Trzebiński Józef *po 1831   
1433Trześniewska Ewa /Kucharska/    
1434Turska Józefa /Aksamitowska/  
1435Ulatowska Katarzyna, Salomea *08-09-1803 Leśniewo par. Łubowo   
1436Ulatowska Ludwina, Maria, Agnetis /Czochron/ *13-04-1776 Poznań   
1437Ulatowska Marjanna, Magdalena *04-08-1802 Lulin par. Żydowo   
1438Ulatowski Ignacy, Walerian *14-12-1768   
1439Ulatowski Piotr *02-06-1800 Śmieszkowo par.Czarnków   
1440Ulatowski Rafał, Seweryn *24-10-1798 Śmieszkowo   
1441Umięcka Luiza, Maria /Donaj/ *1939 Gdańsk    
1442Umięcki Grzegorz , Karol *1971 Warszawa    
1443Umięcki Tadeusz *28-05-1931 Warszawa +21-02-2007   
1444Umińska Anna /Wilczewska/ *1934 Brodnica    
1445Umińska Irena /Leszczyńska/ *12-10-1895 Józefin par.Rudka +11-11-1967 Lublin   
1446Umińska Irena /Kulig/ *04-09-1928 +18-06-1977 Poznań   
1447Umińska Jadwiga /Jendryczka/ *1944 Bydgoszcz    
1448Umińska Julia, Maria /Kubica/ *1991    
1449Umińska Leokadia /Kwiecień/ *28-02-1923 Olchowiec +17-11-2005 Zamość    
1450Umińska Łucja /Smykowska/ *1962 Strzelno    
1451Umińska Małgorzata, Wiktoria *1983 Bydgoszcz    
1452Umińska Maria, Ludwika /Madalińska/ *14-06-1910 Sieradz +07-06-1998 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
1453Umińska Marianna /Stelągowska/ *31-07-1870 Chełm +08-02-1916 Siedlce   
1454Umińska Maryanna, Rozalia /Bajer (Bawarowska)/ *20-03-1832 Zgierz +05-02-1858 1962   
1455Umińska Pelagia /Ostrowska/ *około 1840   
1456Umińska Róża /Wojtkowska/ *03-07-1933 Poznań +25-02-2012 /Lublin, cmentarz przy Unickiej/   
1457Umińska Wiktoria /Jabłońska/ *około 1797   
1458Umiński Stefan, Aleksander *28-11-1897 Chełm +03-07-1940 Chełm   
1459Umiński Antoni /Umiński h.Cholewa/ *około 1783 +przed 1850 Zgierz   
1460Umiński Antoni *10-12-1900 Chełm +26-11-1982 Chełm   
1461Umiński Antoni, Tytus *06-07-1826 Grabów    
1462Umiński Brunon, Adam *1825 Grabów  +02-04-1846 Zgierz   
1463Umiński Edmund *11-02-1855 Strzałków par. Noworadomsk (Radomsko) +07-09-1911 Łącko k/Szczawnicy   
1464Umiński Henryk *07-05-1896 Chełm +4-1940 Charków   
1465Umiński Janusz, Kazimierz *1932    
1466Umiński Jerzy, Leszek *13-02-1927 Chełm +09-12-2014 Radzymin   
1467Umiński Jędrzej *1996 Bydgoszcz    
1468Umiński Leszek, Piotr *1967 Bydgoszcz    
1469Umiński Maciej *2006 Bielsko Biała    
1470Umiński Marcin *1991 Poznań    
1471Umiński Piotr, Przemysław *1974 Bydgoszcz    
1472Umiński Wacław *1967 Brodnica    
1473Umiński Włodzimierz, Wacław *1938 Poznań    
1474Umiński Zygmunt *08-04-1925 Chełm +12-06-1993 Poznań   
1475Umiński Zygmunt *09-11-1889 Lublin +22-01-1967 Lublin   
1476Urbańska Dorota *1989 Gdańsk    
1477Urbańska Genowefa /Górska/   
1478Urbańska Maria, Małgorzata /Umińska/ *1957 Chełm    
1479Urbański Dariusz   
1480Urbański Henryk *1941 Gdańsk    
1481Urbański Józef   
1482Urbański Olaf *1987 Gdańsk    
1483Urbański Zbigniew  
1484Ustarbowska Magdalena, Małgorzata /Braunek/ *13-07-1763 Behle +27-02-1833   
1485Ustarbowski Jan, Krzysztof   
1486Walczak Marianna  
1487Walczak Walenty  
1488Walentynowska Elżbieta /Tomaszewska/   
1489Walentynowski Janusz   
1490Walicka Aleksandra, Marianna /Leszczyńska/ *1903 Jedlno k/Radomska +01-02-1972 Lębork   
1491Walicka Kazimiera /Steć/ *12-01-1932 Kiełpiniec +22-12-2007 Zgon /Wyszków/   
1492Walicka Maria *02-12-1923 Kobryń +1923 Kobryń   
1493Walicka Zofia *02-12-1923 Kobryń +1923 Kobryń   
1494Walicki Czesław, Teodor *29-01-1929 Stoczek Węgrowski +05-06-1999 Wyszków   
1495Walicki Jerzy, Henryk *1937 Ostrołęka    
1496Walicki Norbert *07-02-1898 Nowosiółki k.Kobrynia +22-11-1945 Ostrołęka   
1497Walicki Waldemar, Norbert *1952 Ostrów Mazowiecka    
1498Walter Izabela /Ziołecka/   
1499Wartkiewicz Franciszka, Michalina /Bajer/ *1836 Zgierz  
1500Welik Agnieszka /Lekan/ *1973 Chełm    
1501Welik Julia, Anastazja *2001 Biała Podlaska    
1502Welik Mariusz *1970 Biała Podlaska    
1503Welker Irena, Zofia /Milewska/ *11-07-1921 Jarosławiec  +23-10-2008   
1504Welker Raymond *1929 +około 2006   
1505Wicherkiewicz Maria, Julia /Sławska/ *1875 +1962   
1506Wicherska Helena, Marja, Florentyna /Madalińska/ *09-05-1874 Śrem +27-06-1960 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
1507Wicherska Michalina, Antonina /Madalińska/ *29-09-1834 Par. Obrzycko +27-09-1922 Katowice   
1508Wicherska Zuzanna /Belka/  
1509Wicherski Bolesław +25-03-1933   
1510Wicherski Bonawentura, Jakub *12-12-1841 Katarzynów pow.Rawicz +17-01-1897 Września   
1511Wicherski Mieczysław +23-02-1934   
1512Wicherski Wincenty  
1513Wicherski Władysław *1869 +23-11-1930 Krystynki   
1514Wicherski Władysław (Duku), Ludwik *13-01-1899 Krotoszyn +18-09-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz (Bielawy)/   
1515Wieczorek Andrzej    
1516Wieczorek Dorota /Sieczkowska/    
1517Wieczorek Feliks *1880 +1974   
1518Wieczorek Michał    
1519Wieczorek Wanda, Franciszka /Braunek/ *01-09-1908 Babin +2001   
1520Wikarejczak Jan  
1521Wilczewska Anna /Wiśniewska/ *17-06-1898 Lemborg +10-08-1992 Brodnica  
1522Wilczewska Justyna /Sokulska/  
1523Wilczewska Karola /Milewska/ *1887 +1970  
1524Wilczewska Kazimiera /Nawacka/ *01-10-1921 Mszano +25-11-1983 Brodnica  
1525Wilczewska Marta   
1526Wilczewska Szarlota /Erdmann/ *31-05-1917 Brodnica +25-09-1982 Brodnica  
1527Wilczewska Walentyna /Zinczuk/ *1935 Łysa pow.Bielsk Podlaski   
1528Wilczewski Adam *1924 Brodnica +1924 Brodnica  
1529Wilczewski Aleksander *1925 Brodnica   
1530Wilczewski Franciszek *04-10-1931 Brodnica +10-02-2003 Siemiatycze  
1531Wilczewski Franciszek +25-11-1932 Srebrniki  
1532Wilczewski Franciszek   
1533Wilczewski Jan *03-06-1927 Brodnica +1989 Hamburg /Hamburg, cmentarz Wiedenthal/  
1534Wilczewski Jan *12-06-1890 Orzechowo +18-04-1954 Brodnica  
1535Wilczewski Marek *1952 Brodnica   
1536Wilczewski Piotr *1953   
1537Wilczewski Tomasz *18-09-1959 Brodnica +22-12-1991 Brodnica  
1538Wilczewski Władysław   
1539Wilczewski Wojciech *1957   
1540Wiśniewska Helena   
1541Wiśniewska Helena /Szostakowska/  
1542Wiśniewska Kazimiera   
1543Wiśniewska Tekla   
1544Wiśniewska Weronika   
1545Wiśniewski Franciszek   
1546Wiśniewski Maksymilian  
1547Wiśniewski Nikodem   
1548Wiśniewski Teofil  
1549Wiśniewski Wincenty   
1550Witkowska Jadwiga /Karpińska/    
1551Witkowski Janusz    
1552Wojtkowska Filonia /Stanisz/ *1895 Łódź +1967 Lublin  
1553Wojtkowski Andrzej *1891 Jezioro pow.Mikstat +1975 Lublin  
1554Wojtkowski Julian *1927 Poznań   
1555Wyszyńska Alicja /Stobrawa/    
1556Wyszyńska Helena /Majewska/    
1557Wyszyńska Jadwiga, Seweryna /Braunek/ *14-10-1876 Zielniki +1963   
1558Wyszyńska Janina    
1559Wyszyńska Kalina    
1560Wyszyńska Maria, Erika /Fiszer/    
1561Wyszyński Andrzej    
1562Wyszyński Feliks    
1563Wyszyński Józef +przed 1945   
1564Wyszyński Witold *1871 +1930   
1565Wyszyński Witold +1939   
1566Wyszyński Zbigniew    
1567Zaborowska Klara /Joneman/  
1568Zaborowska Teodozja /Krzyżanowska/ *około 1807 +15-04-1862 Łubkowszczyzna pod Nieświeżem  
1569Zaborowski Antoni *1800  
1570Zaborowski Jan, Grzegorz Józef  
1571Zacharek Danuta /Sołtan/ *1950 Węgielnia    
1572Zalewska Teresa /Karłowska/ +przed 1751   
1573Zasacka Maria /Szumska/    
1574Zasacki Tomasz    
1575Zasacki Zbigniew    
1576Zawadil Adam    
1577Zawadil Helena /Szeląg/    
1578Zawadil Irena /Braunek/ *1899 +1976 Warszawa   
1579Zawadil Jerzy *1922 Żółkiew +1993 Warszawa   
1580Zawadil Jerzy    
1581Zawadil Oskar +1939   
1582Zawadzka Bona /Karłowska/ +01-09-1866 Giżewo   
1583Zawadzki Józef   
1584Zbigniewicz ?    
1585Zbigniewicz Halina    
1586Zbigniewicz Maria    
1587Zbigniewicz Urszula, Teresa /Milewska/ *11-04-1926 Jarosławiec  +17-06-2013 Winnipeg    
1588Zinczuk Aleksander *18-09-1893  
1589Zinczuk Jan *1930   
1590Zinczuk Maria *1939   
1591Zinczuk Olga /Karczewska/ *1912   
1592Zinczuk Zofia *1932   
1593Ziołecka Aniela, Hutten /Czapska h.Leliwa/ *03-10-1855 +03-11-1934 Poznań /Poznań św.Marcin/   
1594Ziołecka Anna /Mieczkowska/ *1896 +1966   
1595Ziołecka Ewa /Lossow h. Ryś/ *22-03-1822 Tworzanice +25-05-1890 Kościan /Racoć/   
1596Ziołecka Halina   
1597Ziołecka Leonia /Schmidt/ *około 1860 +po 1905   
1598Ziołecka Matylda /Aksamitowska h.Gryf/ *1813 +1851   
1599Ziołecka Matylda, Wincencja *21-09-1835 Wyspa Zaniemyska +27-02-1837 Poznań   
1600Ziołecka Nepomucena, Zofia /Czochron/ *06-05-1780 Poznań +po 1849   
1601Ziołecka Tekla *około 1816   
1602Ziołecka Wanda /Janczakowska/ *około 1865 +21-07-1925 /Czerlejno/   
1603Ziołecki Aleksander *1924 +17-06-1991 Tatry   
1604Ziołecki Apolinary *1802 +04-09-1807 Poznań   
1605Ziołecki Bernard *1838 +1917   
1606Ziołecki Bogdan *1931 Poznań    
1607Ziołecki Bolesław, Władysław *24-09-1890 Węgierskie +12-09-1891 Węgierskie   
1608Ziołecki Hipolit, Józef Walenty *08-02-1804 Poznań +13-09-1807 Poznań   
1609Ziołecki Jan, Wiktoryn, Edward *06-09-1846 Poznań   
1610Ziołecki Jerzy *1928 Poznań    
1611Ziołecki Karol, Jan, Chryzostom *1802 +01-01-1870 Leszno   
1612Ziołecki Rajmund, Bolesław *30-08-1854 Kościan +1907   
1613Ziołecki Roman *1885 +1980   
1614Ziołecki Roman, Florenty *23-02-1805 Poznań +24-04-1879 Kościan   
1615Ziołecki Roman, Maciej *15-07-1842 Poznań +03-03-1910 Zakopane /Poznań Św.Wojciech/   
1616Ziołecki Stanisław *około 1769 +30-05-1849 Poznań   
1617Ziołecki Stanisław *1881 +1914   
1618Ziołecki Teofil, Tomasz *20-12-1806 Poznań +28-12-1806 Poznań   
1619Ziołecki Władysław, Karol, Roger *30-03-1844 Poznań +1870   
1620Ziołecki Włodzimierz *około 1890 +1941   
1621Znaniecka Aniela *1900 +2005  
1622Znaniecka Antonina /Czaykowska/ *11-06-1835 +05-04-1918  
1623Znaniecka Halina *1893 +1894  
1624Znaniecka Helena /Janta-Połczyńska/ *24-11-1870 +1943  
1625Znaniecka Helena *1904 +1932  
1626Znaniecka Maria *1890 +1894  
1627Znaniecki Adam *1898 +1956  
1628Znaniecki Adam, Sobiesław *20-08-1862 +20-04-1919  
1629Znaniecki Hygin *11-01-1826 +21-11-1881  
1630Znaniecki Józef *1894 +1939  
1631Znaniecki Leon *1892 +1973  
1632Znaniecki Piotr *1911 +1986  
1633Zyguła Janusz    
1634Zyguła Kamil *1991 Biała Podlaska    
1635Zyguła Karol *1992 Biała Podlaska    
1636Zyguła Katarzyna /Czarna/ * Biała Podlaska    
1637Zyguła Wojciech *1970 Biała Podlaska    
1638Żabo Helena /Wilczewska/ *1928 Brodnica   
1639Żabo Henryk *15-06-1921 Radom  +24-04-2001 Brodnica  
1640Żabo Justyna, Maria *1966 Brodnica   
1641Żabo Magdalena *06-01-1965 Brodnica +06-01-1965 Brodnica  
1642Żychlińska Aleksandra *1989 Warszawa    
1643Żychlińska Anna /Madalińska/ *1955 Szamotuły    
1644Żychliński Dariusz *1959 Warszawa    
Polecane strony: Strona Rodu Chełmickich  Dynamiczny Herbarz Rodzin Polskich  Potomkowie Sejmu Wielkiego
moje firmowe strony o drukarkach: Online  Etykiety ogrodnicze    sklep z akcesoriami dla Szkółek   SEIKO drukarki igłowe i rejestratory czasu
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" firmy PL-SOFT S.C